∷ Z aktuálneho vydania

Od knižného bloku k luxusnému obalovému riešeniu

Taliansky výrobca papierov s tradíciou výroby od roku 1717 získava na Slovensku stále pevnejšie postavenie. Priamy predaj už od jedného hárku bez prítomnosti veľkoobchodov nie je pre popredných európskych výrobcov papiera štandardom.

Nákup priamo od výrobcu

Nákup u výrobcu presviedča zákazníkov najmä dostupnosťou papiera a rýchlymi dodacími termínmi 2 – 7 pracovných dní. Nakoľko značka Fedrigoni pôsobí v osemdesiatich krajinách sveta, musí mať dostatočne veľké kapacity. Hlavný centrálny sklad pre celý svet sa nachádza v Taliansku v Buttapietra.
Po veľmi pozitívnom vývoji na trhu investoval výrobca papiera Fedrigoni šesť miliónov euro do vybudovania centrálneho skladu pre strednú Európu v Mníchove, čo podstatne zrýchlilo dodacie termíny. Okrem toho Fedrigoni ponúka objednanie expresnej dopravy, ktorá dokáže dodať papier k zákazníkovi už za 1 – 2 dni. Napriek tomu, že Fedrigoni ponúka sortiment len z vlastnej výroby, je jeho ponuka veľmi široká. Tvorí ju viac ako 3 000 FSC® certifikovaných papierov pre ofset, digitálnu tlač so suchým tonerom a HP Indigo digitálnu tlač, tiež sú
v sortimente zahrnuté aj obálky, samolepiace a etiketové papiere.

Fedrigoni na Slovensku

Fedrigoni na Slovensku je zastúpené pod Fedrigoni Austria so showroomom vo Viedni. Pre slovenských zákazníkov
je možné si kedykoľvek dohodnúť termín aj v Bratislave. Ďalším najbližším showroomom pre slovenských a českých zákazníkov je Fedrigoni showroom v Prahe.

Čítať celý článok

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore