∷ Z aktuálneho vydania

PAPIERE FEDRIGONI ARENA®

Nová séria nenatieraných bielych a slonovinových papierov a kartónov Arena® od Fedrigoni ponúka flexibilné možnosti na racionálne aj elegantné riešenia. Povrchy papierov od najhladšieho Smooth cez prírodný Rough až po drsný Bulk s rôznymi volumenmi ulahodia všetkým grafickým dizajnérom ale aj tlačiarom.

Svieža kolekcia bola vytvorená ako pre text, tak aj pre náročné obrazové reprodukcie. Sortiment v štyroch odtieňoch od najbelšej Extra White, teplejšej White a prírodne bielej Natural až po slonovinovú Ivory je vytvorený v troch povrchových úpravách a ponúka širokú škálu gramáží a formátov. Arena Ivory Bulk a Arena Natural Bulk prinášajú na trh pevné, veľmi  prírodné papiere s drsným povrchom a volumenom až 1,7. Vysoký volumen a vlastnosti radu Bulk sú dosiahnuté obsahom CTM suroviny, ktorá však môže spôsobiť jemné odchýlky odtieňov v porovnaní so stálosťou radov Smooth a Rough, ktoré sú aj Long-life certifikované.

Výborne sa hodia na obálky, vizitky, karty a rôzne obalové riešenia. Sortiment je FSC®- certifikovaný a je vyrobený z čistej ECF buničiny (Elemental Chlorine Free).

Výber zo sortimentu Arena® je HP® Indigo optimalizovaný a dostupné sú tiež aj obálky.

Viac informácií nájdete na stránkach výrobcu papierov Fedrigoni alebo môžete priamo kontaktovať miestneho predajcu na info@fedrigoni.sk

 

Čítať celý článok

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore