Tlačové správy - Marketing

Päť produktov Ricoh získalo ocenenie Buyers Laboratory LLC

Bratislava, 7. augusta – Päť produktov spoločnosti Ricoh získalo ocenenie Summer Pick 2017 v letnom výbere spoločnosti Buyers Laboratory LLC (BLI).

Ocenenie získala v kategóriách: Vynikajúca multifunkčná tlačiareň pre stredne veľké pracovné skupiny, Vynikajúca multifunkčná tlačiareň pre veľké pracovné skupiny, Vynikajúca multifunkčná tlačiareň pre oddelenie, Vynikajúca tlačiareň pre oddelenie a Vynikajúca multifunkčná tlačiareň s kapacitou 25 str./min.

V skúšobnom centre Buyers Lab LLC odborníci nezávislej spoločnosti BLI posudzovali a porovnávali modely Ricoh s konkurenčnými výrobkami a ocenili ich vynikajúcu výkonnosť.

“Ocenenie ‘Pick’ čiže ‘Výber’, udeľujeme ako zvláštne uznanie tým výrobkom, ktoré podali vynikajúci výkon v našich náročných a starostlivo pripravených testoch a laboratórnych skúškach a samozrejme obstáli v celkovom hodnotení,” vysvetlil David Sweetnam, riaditeľ Výskumu a laboratórnych služieb Buyers Lab. „Vyššie spomínaných päť ocenení, udelených v letnej sezóne 2017, je odrazom toho, koľko inovácií a investícií spoločnosť Ricoh vynakladá do rozvoja produktov, a to v najlepšom záujme svojich zákazníkov. Každé jedno ocenenie je dôkazom silného produktového portfólia tlačových zariadení spoločnosti Ricoh.“

„Ocenenie považujeme za uznanie nášho vedúceho postavenia na trhu s najlepšími a výkonnými tlačiarňami pre spoločnosti všetkých veľkostí.“ komentuje Stephen Palmer, CEO Ricoh Czech Republic a Ricoh Slovakia.

Ricoh získal ocenenie spoločnosti Buyers Laboratory v nasledujúcich kategóriách:

Vynikajúca multifunkčná tlačiareň pre stredne veľké pracovné skupiny

Ricoh MP 402SPF

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Ricoh MP 402SPF

Vynikajúca multifunkčná tlačiareň pre veľké pracovné skupiny

Ricoh MP 501SPF

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Ricoh MP 501 SPF

Vynikajúca multifunkčná tlačiareň pre kancelárske oddelenia

Ricoh MP 601SPF

 

Vynikajúca tlačiareň pre kancelárske oddelenia

Ricoh SP 5310DN

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Ricoh SP 5310DN
Vynikajúca multifunkčná tlačiareň s kapacitou 25 str./min.

Ricoh MP 2555 Series

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Ricoh MP 2555 Series

 

Zdroj: RICOH

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore