Nekategorizované

PrintProgress vyhlasuje fotosúťaž o atraktívne ceny

Ako sme už avizovali na našich sociálnych sieťach, s novým rokom prichádzajú nové výzvy a my sme si ich v prvom tohtoročnom vydaní pripravili hneď niekoľko. Okrem toho, že na tohtoročných obálkach predstavíme ženy v polygrafii a v časopise s nimi prinesieme rozhovory, pripravili sme pre vás aj ďalší bonbónik. Nadväzujúc na atraktívnu zložku, prílohu Foto:Grafik:Um, vyhlasujeme fotosúťaž. Očakávame, že sa do nej zapojí každý, kto si o sebe myslí, že je dušou či okom fotograf, ten komu sa podaril exkluzívny záber, proste všetci tí, ktorí sa chcú svojou tvorbou pochváliť.

Pravidlá sú jednoduché a podmienky jasné

Prvou z nich je mať založené facebookové konto, a potom to už pôjde samo. Následne dajte lajk na fan page PrintProgress a na jej nástenku zaveste fotografiu, ktorá má podľa vás najväčšiu šancu umiestniť sa vo fotosúťaži. Jeden účastník môže poslať maximálne 3 fotografie. Víťazom sa stane autor tej fotografie, ktorá do 21. júna 2018 (termín konania 4. konferencie PrintProgress 2018) získa čo najviac lajkov. Ocenení budú traja autori fotografií, ktoré počas celého trvania získajú najväčší počet lajkov. Všetky tri ceny sú atraktívne, preto neváhajte a „vešajte“, aby mali vaše diela čo najviac času na zbieranie modrých „páčikov“.

Víťazné fotografie budú súčasťou výstavy inštalovanej v trnavskom hoteli Holiday Inn počas konania 4. konferencie PrintProgress 2018.

1. cena – fotoaparát FUJIFILM FINEPIX AX 650

2. cena – kniha Typo:Grafik:Um

3. cena – ročné predplatné časopisu PrintProgress

Držíme palce a tešíme sa na vaše fotografie!

 

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore