Ste tu
HomeTlačové správyTlačové správy - PolygrafiaProdukty Canon uspeli v súťaži iF Design Award 2018. Canon toto ocenenie získava už 24 rokov po sebe.

Produkty Canon uspeli v súťaži iF Design Award 2018. Canon toto ocenenie získava už 24 rokov po sebe.

Praha, 14. februára 2018 – Šesť produktov značky Canon môže používať nálepku, ktorá potvrdzuje výnimočnosť ich vzhľadu. Získali totiž prestížne ocenenie iF Design Award 2018.

Ocenené produkty Canon[1]

iF Design Award patrí medzi najsledovanejšie ocenenie priemyselného dizajnu. Súťaž hodnotiaca produkty z celého sveta existuje už od roku 1953. Tento rok sa o typický červený štítok, ktorý potvrdzuje vysokú dizajnovú úroveň, uchádzalo 6402 výrobkov z 54 krajín. Ich kvalitu posudzovala medzinárodná porota expertov, ktorej členovia hodnotili produkty v siedmich kategóriách – produkt, obal, komunikácia, interiér, architektúra, dizajn služieb / UX, profesionálny koncept.

Canon v tejto dizajnovej súťaži uspel už 24-krát za sebou. Zisk tohto ocenenia aj v tomto roku je záväzkom k tomu, aby aj naďalej produkty Canon kombinovali najvyššiu úroveň výkonu a dizajnu.

[1] Ocenenie získalo aj príslušenstvo k digitálnym röntgenom (CXDI-810C Wireless, CXDI-710C Wireless, CXDI-410C Wireless), ktoré sa na slovenskom trhu nepredávajú.

Príbuzná téma

Pridaj komentár

Top