Tlačové správy - Polygrafia

Prvá šesťfarebná multifunkčná fotografická tlačiareň na trhu, ktorá tlačí vo formáte A3

Spoločnosť Epson predstavuje tlačiareň Expression Photo XP-950, ktorá je špeciálne navrhnutá pre užívateľov, ktorí si chcú doma tlačiť väčšie a kvalitnejšie fotografie. Ide o prvú šesťfarebnú multifunkčnú fotografickú tlačiareň na trhu, ktorá umožňuje tlač  vo formáte A3 napriek tomu, že svojimi rozmermi pripomína skôr multifunkčné zariadenie formátu A4.

Vďaka zadnému podávaču na špeciálne médiá môžu užívatelia tlačiť na celý rad médií až do veľkosti A3, zatiaľ čo dva zásobníky papiera s predným plnením umožňujú jednoduché prepínanie medzi fotografickým papierom a bežným papierom formátu A4 bez toho, aby bolo potrebné dopĺňať papier počas tlače.

Tento špičkový model je vybavený zároveň motorizovaným ovládacím panelom a výstupným zásobníkom, ktorý sa pred tlačou automaticky otvorí. Vo výbave nechýba ani 8,8cm dotykový displej s jednoduchou interaktívnou ponukou umožňujúcou priamu tlač fotografií z pamäťových kariet a zariadení s rozhraním PictBridge bez použitia počítača. Užívatelia môžu tlačiť aj na disky CD a DVD a vytvárať si tak rodinné filmy a osobné digitálne fotoalbumy.

Táto tlačiareň používa atrament Epson Claria Photo HD a je ideálnym riešením pre všetkých fotoamatérov, ktorí chcú tlačiť fotografie v špičkovej kvalite, ktorá pri použití médií od spoločnosti Epson a uložení vo fotoalbume vydrží až 300 rokov. Sada šesťfarebného atramentu (čierna, azúrová, purpurová, žltá, svetlo azúrová a svetlo purpurová) zaručuje plynulé tónové prechody, hlboké odtiene čiernej a bohaté, žiarivé farby.

Tlačiareň Expression Photo XP-950 je vybavená aplikáciou Epson Connect, ktorá umožňuje rýchlu a jednoduchú bezdrôtovú tlač fotografií a dokumentov z inteligentných telefónov a tabletov s využitím Wi-Fi®. Tlačiareň XP-950 navyše ponúka funkciu Wi-Fi DirectTM, ktorá umožňuje priamu tlač z bezdrôtových zariadení bez nutnosti použitia bezdrôtového routera. Môžete zároveň tlačiť z ľubovoľného miesta na svete jednoduchým odoslaním dokumentov a fotografií e-mailom priamo do tlačiarne. Pomocou funkcie skenovania do cloudu môžete ukladať naskenované dokumenty priamo do cloudových služieb. Zároveň je kompatibilná so službou Google Cloud Print.

Katie Zimmermann, produktová manažérka spoločnosti Epson Europe, dodáva: „Zákazníci túžia po multifunkčnom zariadení, ktoré zaberie minimum miesta, a napriek tomu obsahuje všetky špičkové funkcie, ktoré ponúkame. Tlačiareň Expression Photo XP-950 je vybavená našou novou aplikáciou Epson Creative Print, s ktorou sa môžete odviazať pri vytváraní pohľadníc, vlastných papierov, tlači fotografií zo služby Facebook a ďalším využitím. ”

Model Expression Photo XP-950 bude dostupný vo Veľkej Británii, Írsku, Nemecku, Taliansku, Španielsku, Francúzsku, Portugalsku, Rakúsku, Švajčiarsku, v škandinávskych krajinách a Holandsku od septembra 2013.

 Hlavné vlastnosti:

Tlač, skenovanie a kopírovanie
Tlač fotografií špičkovej kvality vo formáte až A3
Mimoriadne kompaktné rozmery
Zadný podávač špeciálnych médií pre extra silný a fotografický papier až do formátu A3
Dva zásobníky papiera s predným plnením pre fotografický papier aj bežný papier formátu A4
Atrament Claria Photo HD – výnimočná šesťfarebná kvalita tlače fotografií na širokú škálu médií
Motorizovaný ovládací panel a výstupný zásobník
8,8cm dotykový displej s jednoduchou interaktívnou ponukou
Priama tlač na disky CD a DVD na to určené
Rozhranie PictBridge a sloty pre pamäťové karty pre tlač fotografií bez použitia počítača
Tlačte a skenujte odkiaľkoľvek v domácnosti vďaka pripojeniu cez Wi-Fi a ethernetové rozhranie
Služba Epson Connect2 (Epson iPrint, Epson Creative, Email Print, Remote Print Driver, Scan-to-Cloud)
Wi-Fi Direct™
Jednoduchá inštalácia vďaka automatickému nastaveniu Wi-Fi
Kompatibilná s aplikáciou Epson Creative2, ktorá podporuje tlač fotografií z Facebooku a zahŕňa ďalšie funkcie, ako je tvorba kariet alebo maľovaniek.
Možnosť tlače na cestách prostredníctvom inteligentného telefónu alebo počítača s využitím služby Google Cloud Print
Obojstranná tlač formátu A4
Rýchlosť tlače až 28 strán za minútu
Skener s vysokým rozlíšením 4 800 dpi
Ušetrite peniaze vďaka samostatným zásobníkom atramentu – vymeníte len spotrebovanú farbu – zásobníky štandardné aj veľkosti XL

 

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore