Tlačové správy - Polygrafia

Ricoh C7100X, využívajúci Color-Logic pre materiály s označením MDV Ultra Silver rozširuje potenciál

Spoločnosť Ricoh opäť rozširuje tvorivé možnosti grafikov a poskytovateľov polygrafických služieb vďaka novej certifikácii produkčných tlačiarní rady Pro C7100X, vybavených systémom Color-Logic pre tlač na metalické materiály.

Systém Color-Logic rozširuje tvorivé možnosti

Tlačový materiál, označený MDV Ultra Silver 360 g/m², získal certifikát pre digitálnu tlač na produkčných tlačiarňach Ricoh rady Pro C7100X, s využitím systému Color-Logic, ktorý je možné aplikovať pre tlač na metalické substráty (ako je MDV Ultra Silver), so sútlačou CMYK + biela farba.

Ricoh Pro C7100X

Ricoh Pro C7100X, v kombinácii s technológiou Color-Logic, umožňuje poskytovateľom tlačových služieb dosiahnuť dynamické výsledky. Poskytuje majiteľom značiek, produktovým manažérom a ich reklamným agentúram nástroje pre navrhovanie, prehliadanie a vytváranie pokročilých tlačových aplikácií, ktoré im umožnia vyniknúť nad konkurenciou.

Color-Logic

Color-Logic predstavuje globálny štandard pre tlač na metalické materiály a otvára rad možností využitia pre tlač výnimočných zákazok. Súčasťou riešenia je zásuvný modul pre grafické programy značky Adobe, čím sa zjednoduší návrh, komunikácia i príprava výstupných súborov pre digitálnu tlač s bielym tonerom.

Ďalšie rozšírenie použitia prináša knižnica špeciálnych efektov Color-Logic Pattern FX, s ktorou možno vytvoriť nepreberné množstvo tlačových aplikácií.

Ricoh rady Pro C7100X - MDV Ultra Silver

„Certifikácia našich tlačiarní rady Pro C7100, udelená spoločnosťou Color-Logic pre substráty, ako sú MDV Ultra, umožňuje grafikom a poskytovateľom polygrafických služieb spoľahlivú a presnú komunikáciu ohľadom farebnosti výsledného metalického efektu.“

Zákazníci si môžu na svojej tlačiarni pripraviť vlastnú vzorkovnicu nátlačkov pre daný substrát, ako vizuálnu pomôcku a grafici tak budú môcť navrhovať tlačoviny s istotou, že to, čo vidia a očakávajú, bude skutočne vytlačené.

„S touto novinkou v polygrafii si môžu dovoliť tvoriť nápaditejšie tlačové aplikácie s „pridanou hodnotou,“ komentuje Josef Fleissig, produktový manažér divízie pre Komerčnú a produkčnú tlač spoločnosti RICOH Slovakia.

Zdroj: Ricoh

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore