KTO je KTO v polygrafii

RICOH Slovakia, s.r.o.

Charakteristika:
Spoločnosť Ricoh je globálna technologická spoločnosť, ktorá už viac ako 80 rokov mení spôsob práce. V súlade s firemným sloganom – imagine. change. – Ricoh poskytuje spoločnostiam i jednotlivcom služby a technológie, ktoré inšpirujú k inováciám, podporujú trvalý rozvoj a prispievajú k rastu podnikania. K týmto nástrojom patria systémy pre riadenie dokumentov, služby IT, riešenie pre produkčnú tlač, vizuálne komunikačné systémy, digitálne fotoaparáty a priemyselné systémy.

Rok založenia: Japonská spoločnosť RICOH bola založená v roku 1936. Zastúpenie pre Slovensko a Českú republiku sa datuje od 8. júla 2015 akvizíciou spoločností IMPROMAT Slov. s. r. o. a IMPROMAT CZ s. r. o., dovtedajšími výhradnými dovozcami značky na slovenskom a českom trhu od roku 1990 a 1993, spoločnosťou RICOH Europe.

Obrat za rok 2015: Skupina Ricoh, s hlavným sídlom v Tokiu, pôsobí približne v 200 krajinách a regiónoch na svete. V závere fiškálneho roku na konci marca 2017 dosiahla Skupina Ricoh celosvetovo obrat vo výške 2 028 miliárd jenov (približne 18,2 miliardy USD).

Počet zamestnancov: Na Slovensku aktuálne 44

Vedenie spoločnosti:

Stephen Palmer

 

 

 

 

Najvýznamnejšie referencie:

Ricoh je spoločnosť, ktorá každoročne získava prestížne ocenenia. Na tohto ročnom veľtrhu FESPA získal cenu EDP Award 2017 za softwarové riešenie Ricoh Digital book printing solution a tlačové zariadenia Ricoh Pro C5200s a Ricoh Pro C5210s. Spoločnosť si uvedomuje aj záväzok voči budúcnosti, za čo Ricoh Company, Ltd. získala už tretí rok po sebe najvyššie zlaté hodnotenie v štúdii udržateľnosti, ktorú spracováva organizácia EcoVadis.

 

 

RICOH Slovakia, s.r.o.,

Polus Tower 2

831 04 Bratislava

www.ricoh.sk

https://www.facebook.com/RicohSlovakia/

 

 

 

 

 

 

 

 

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore