Tlačové správy - Polygrafia

Canon predstavuje kompaktný ultraširokouhlý objektív

Canon dnes obohacuje svoju kolekciu objektívov EF-M o nový EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM. Ide o prvý ultraširokouhlý objektív Canon EF s optickým stabilizátorom obrazu pre kompaktné fotoaparáty Canon EOS M.

EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM ponúka univerzálny širokouhlý rozsah zoomu, prvotriednu optiku a nový dizajn s mechanizmom zasunutia. Je skvelým nástrojom pre používateľov systému EOS M, ktorí chcú dosiahnuť čo najlepšie výsledky pri fotografovaní krajiny alebo architektúry.

Zábery mesta, krajiny, sveta okolo vás
Objektív EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM rozširuje tvorivé možnosti využitia a umožňuje fotografovanie rôznorodých objektov; disponuje rozsahom zaostrenia 11 – 22 mm, ktorý ponúka neuveriteľne široké zorné pole. Používatelia tak môžu zachytiť širšiu panorámu prostredia a súčasne si dostatočne priblížiť snímaný objekt – ideálny spôsob, ako pridať snímkam dramatický nádych.

Prvotriedna optika prináša neuveriteľné výsledky
S objektívom EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM, vybavenom najmodernejšími optickými technológiami, zhotovíte neuveriteľne detailné snímky vo vysokej kvalite. Bol vyrobený s prihliadnutím na prísne normy kvality spoločnosti Canon. Jeho povrchová vrstva Super Spectra minimalizuje zobrazovanie tieňov a odleskov, takže výsledkom sú nádherné zábery v každej situácii. O ostré a zreteľné snímky sa stará optický stabilizátor obrazu z dielne Canon, ktorý koriguje chvenie fotoaparátu, aby sa zabránilo rozmazaniu snímok.
Výhoda 3-krokového nastavenia expozičného času je prísľubom vysokokvalitných fotografií aj v zhoršenom osvetlení.

Nakrúcanie hladkého Full HD videa je jednoduché vďaka pokročilému režimu Dynamický IS, ktorý potláča výraznejšie trasenie pri nakrúcaní počas chôdze. Takmer nepočuteľný krokový motorček (STM) od Canon znamená minimálny hluk pri zaostrovaní počas nakrúcania videa, takže diváci si pri jeho sledovaní budú môcť vychutnať krištáľovo čistý zvuk, zodpovedajúci vysokej kvalite obrazu.

Vysoký výkon, štýlový dizajn
Neuveriteľne kompaktný a ľahký objektív EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM sa jednoducho vojde aj do najmenších priestorov, takže si ho môžete brať prakticky kamkoľvek. Nový dizajn s mechanizmom zasunutia – prvýkrát v sérii objektívov EF – a tlačidlom uzamknutia v požadovanej polohe umožňuje zasunutie objektívu dovnútra, ak sa práve nepoužíva. To prispieva k vysokej kompaktnosti objektívu – jeho dĺžka sa tak zmenší o 13 mm. Integrovaný zaostrovací krúžok umožňuje plne manuálne zaostrovanie a jemné dolaďovanie zaostrenia.

EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM skvele dopĺňa elegantný štýl fotoaparátov EOS M. Má kovový, grafitovo-strieborný dizajn s vypuklými krúžkami zaostrovania a zoomu, ktoré dobre padnú do ruky a zaisťujú jednoduchú manipuláciu.

EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM – základné charakteristiky:

  • Ultraširokouhlý objektív 11-22mm EF-M so zoomom
  • Kompaktný dizajn s mechanizmom zasunutia
  • Plynulé a tiché STM zaostrovanie pri nakrúcaní videa
  • Dynamický IS zaistí stabilné video
  • 3-krokový optický stabilizátor obrazu
  • Vysoká kvalita snímok
  • Minimálna vzdialenosť zaostrenia 0,15 m
  • Krúžok na manuálne zaostrovanie

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore