Infoprint servis

Sharp/NEC uvádza nový veľkoformátový displej NEC MultiSync M981

Spoločnosť Sharp/NEC uvádza na trh nový veľkoformátový displej NEC MultiSync M981. Populárna séria LFD (Message Large Format Display) je teraz doplnená o najväčší panel formátu 98″.

Intuitívne poskytovanie odborného obsahu

Skvelý prvý dojem môže zmeniť všetko. Prezentácia vašej firmy bude propagovať vašu značku tým najlepším možným spôsobom. Vďaka inteligentnému, modernému štýlu, nepretržitej prevádzke 24/7 a vysoko matnému panelu na zníženie odrazov pri príliš silnom okolitom svetle predstavuje séria M profesionálny spôsob poskytovania vašich informácií, ale za atraktívnu cenu.

S voliteľným prehrávačom NEC MediaPlayer alebo výkonnejším modulom Intel® Smart Display Module (Intel® SDM) máte k dispozícii najvyššiu kvalitu a ste pripravení na intuitívnu tvorbu reklamy poskytujúcu prehrávanie médií v reálnom čase. Pre reklamné, informačno-zábavné a konferenčné aplikácie poskytuje séria M vysoko výkonnú funkčnosť a všetku estetickú príťažlivosť, ktorá bez problémov odráža referencie vašej značky.

VÝHODY
• Neobmedzená čitateľnosť – žiadne odrazy od okien alebo iných svetelných zdrojov znamenajú, že nič nebude rušiť viditeľnosť reklamy alebo prezentácie v zasadacej miestnosti.
• Vylepšené spracovanie obrazu – rozšírená nastaviteľnosť všetkých dôležitých vizuálnych parametrov vám poskytuje plnú kontrolu nad nastavením jasu, farieb, gama alebo rovnomernosti pomocou spracovania obrazu SpectraView Engine.
• Pripravený na prevádzku v kritických podmienkach 24 hodín denne, 7 dní v týždni – starostlivý výber priemyselných komponentov a dizajn zameraný na náročnosť používania sprevádza pôsobivý a neprerušovaný zážitok z prehrávania obsahu.
• Prepojiteľnosť pripravená na budúcnosť – displej je vybavený viacerými štandardnými digitálnymi a analógovými vstupmi signálu pre flexibilnú integráciu do A/V infraštruktúr.
• Bezpečná vzdialená správa – ovládajte svoje zariadenia na diaľku a bezpečne pomocou aplikácie NEC NaviSet Administrator 2, čím proaktívne spravujete požiadavky na údržbu a šetríte čas a zdroje.

Príslušenstvo: Mobilné stojany (L20PNSR780MEUPD02MHAPD03MHA); Reproduktory (SP-RM3); Stojan (ST-801); Nástenný držiak (L20PNWALL90EUSF680P)

Technické parametre produktu: NEC MultiSync® M981

Dostupnosť a distribúcia produktov
Výrobky je možné zakúpiť v sieti distribútorov alebo predajcov Sharp/NEC.

3 roky záruka výrobcu
Sharp/NEC ponúka štandardnú trojročnú záruku a je možné pridať predĺženú záruku výrobcu až na 5 rokov.

Zdroj: Sharp/NEC

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore