Edície 2016Edície časopisu

Slovenské obaly v Monaku

Prvýkrát vo svojej 111-ročnej histórii sa zúčastnil ako vystavovateľ GRAFOBAL, akciová spoločnosť Skalica na veľtrhu profesionálnych výrobcov luxusných obalových produktov Luxe Pack, ktorý sa konal 21. až 23. septembra 2016 v Monaku.

Expozíciu Grafobalu na veľtrhu Luxe Pack stvárnili v tradičných firemných čierno-červeno-bielych farbách. Zahrňovala špičkové obalové riešenia ocenené na medzinárodných podujatiach. Nechýbali tu dômyselné, ekologické a luxusné obaly s prestížnym označením WorldStar Award for Packaging (napríklad darčekový luxusný obal „Champagne“, kazeta CHRISTMAS CHEESE SELECTION, exkluzívny obal na víno Pálava či Luxusný obal na pralinky ILLUI).

Špičkovou kvalitou, nápaditosťou a účelovosťou svojich obalov sa slovenská spoločnosť Grafobal stala atraktívnou súčasťou veľtrhu Luxe Pack v Monaku – aj podľa mienky Honorárnej konzulky SR v Monackom kniežatstve Ing.Tatiany Parackovej, ktorá Expozíciu Grafobalu navštívila.

Grafobal patrí medzi lídrov vo výrobe dokonalých obalov na trhu strednej a východnej Európy. V Monaku zaujal dlhoročnou tradíciou kvalitnej produkcie a inovačným potenciálom svojich špecialistov. Rovnako ako možnosťou obslúžiť zákazníkov takmer z celej Európy cez lokálne dostupnú sieť výrobných závodov. Popri vedúcej spoločnosti Grafobal Skalica (SK) to sú Grafobal Bohemia (CZ), Grafobal Don (RU), Grafobal Bulgaria (BG) a Grafobal Vilnius (LT).

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore