Tlačové správy - Médiá

Spoločnosť Epson predstavuje trojicu dostupných projektorov 2D a 3D s rozlíšením Full HD pre domáce kino

Veľkoplošný zážitok ľahko v pohodlí domova

4. september 2015 – Spoločnosť Epson predstavuje tri nové vysoko kvalitné, napriek tomu však dostupné projektory s rozlíšením Full HD pre domáce kino, ktoré prinášajú veľkoplošný zážitok priamo do vášho domova. Projektory EH-TW5350, EH-TW5300 a EH-TW5210 prinášajú jasný a ostrý obraz s rozlíšením Full HD 1080p, v 2D aj 3D. Vďaka týmto projektorom sa v nasledujúcich 11 rokoch môžete každý deň pozrieť na film na veľkej projekčnej ploche, bez toho, aby ste kvôli tomu museli meniť lampu[1].

Tento projektor, ktorý je určený pre všetkých, ktorí chcú pri sledovaní filmov, televízie a športu doma prežívať skutočne veľkoplošný zážitok, ponúka úžasnú zábavu v rozlíšení Full HD a obraz vo veľkosti až 332 palcov. Vychutnajte si jasné detaily tieňov a hlboké odtiene čiernej s dynamickým kontrastným pomerom až 35 000: 1. Projektor EH-TW5350 takisto disponuje integrovanou funkciou Miracast k bezdrôtovému zdieľaniu médií z inteligentných zariadení so systémom Android.

Roman Vejražka, Bussiness Sales Manager spoločnosti Epson Europe, dodáva: “Zážitok z domáceho kina by sa mal vyznačovať veľkým, jasným a ostrým obrazom s detailmi tieňov a hlbokými odtieňmi čiernej. A presne to projektory EH-TW5350, EH-TW5300 a EH-TW5210 ponúkajú. Súčasne prinášajú tie najnovšie technológie a navyše sú aj cenovo dostupné. Vzhľadom k možnosti digitálneho pripojenia a integrovaným reproduktorom je možné ich kedykoľvek bez problémov použiť a vďaka ich kompaktnému dizajnu budú vo vašom domove vyzerať skvele. ”

Vychutnajte si jasnejšie a ostrejšie akčné scény so špičkovým obrazom v 2D a 3D s rozlíšením Full HD vďaka technológii interpolácie snímok a vylepšeniu obrazu. Jednoducho prepájajte alebo prepínajte medzi dvoma digitálnymi zariadeniami, ako je Blu-Ray prehrávač a herné konzoly, prostredníctvom dvoch slotov HDMI na každom modeli, ktoré vylepšujú ich univerzálnosť.

Všetky tri projektory disponujú revolučnou technológiou 3LCD a novo vyvinutým čipom redukujúcim šum, ktorý zaisťuje ešte jasnejší a ostrejší obraz. S bielym a farebným svetelným výstupom o hodnote 2 200 lúmenov sú tieto projektory dostatočne jasné, aby mohli byť používané aj pri okolitom osvetlení alebo počas dňa, zatiaľ čo 5W reproduktor zabezpečuje, aby tieto projektory prinášali ohromujúci zážitok aj mimo komplexných zvukových systémov.

Projektory EH-TW5350, EH-TW5300 a EH-TW5210 sú dostupné od septembra. Projektor
EH-TW5350 bude ponúkaný za odporúčanú maloobchodnú cenu 799,99 EUR s DPH, projektor EH-TW5300 za odporúčanú maloobchodnú cenu 699,99 EUR s DPH a projektor EH-TW5210 za odporúčanú maloobchodnú cenu 649,99 EUR s DPH.

Hlavné vlastnosti:

 • Rozlíšenie Full HD 1080p
 • Technológia 3LCD – bez efektu dúhy
 • Vysoký kontrastný pomer až 35 000 : 1
 • Veľkosť obrazu až 332 palcov
 • Podpora formátov 2D a 3D (3D okuliare s aktívnou závierkou nie sú súčasťou balenia)
 • Interpolácia snímok / vylepšenie obrazu
 • Konverzia z formátu 2D do formátu 3D
 • 2 vstupy HDMI
 • Vstavaný 5W reproduktor
 • Miracast (iba u projektora EH-TW5350)
 • Rozdelenie projekčnej plochy a sledovanie obsahu vo formáte SBS (iba u projektora EH-TW5350)

[1] Na základe filmu o dĺžke 105 minút, ak je projektor v úspornom režime.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore