Tlačové správy - PolygrafiaTlačové správy

Spoločnosť Epson uvádza novú radu ihličkových tlačiarní pre veľkoobjemovú tlač s vylepšeným výkonom

27. novembra 2017 – Spoločnosť Epson, ktorá patrí medzi priekopníkov ihličkovej tlače, prichádza s radou deväťihličkových tlačiarní navrhnutých pre prevádzku s vysokou záťažou v širokej škále odvetví, ako sú doprava, logistika, finančný sektor či letecká doprava, kde sú spoľahlivosť a nízke náklady na prvom mieste. Tlačiarne sú rovnako ideálne pre užívateľov, ktorí chcú svoje existujúce zariadenia nahradiť ešte rýchlejšími a spoľahlivejšími modelmi.

Rada zahrnuje 80sloupcové zariadenia FX-890II (dostupné v novembri 2017) a 136stlpcové zariadenie FX-2190II (dostupné v februári 2018) a rovnako ich sieťové varianty. Verzia FX-890AII, ktorá má zabezpečený uzamykateľný kryt je určená pre letiská a iné verejné miesta, bude uvedená na trh v roku 2018.

Tieto tlačiarne ponúkajú najvyššiu rýchlosť na trhu¹: 735 znakov za sekundu pri rozlíšení 12 cpi. Máte tak istotu, že nebudete plytvať časom, čo je neoceniteľné predovšetkým pri veľkoobjemovej tlači. Spoločnosť Epson sa zamerala na to, aby ďalej zvýšila spoľahlivosť vlastnej vysoko odolnej ihličkovej technológie, a predĺžila strednú dobu medzi poruchami o úctyhodných 25 % na hodnotu 25 000 hodín prevádzky.

Model FX-890II ponúka svieži, moderný dizajn a celkovo menšie rozmery ako predchádzajúce modely. Všetky vaše aktuálne modely z kancelárie alebo skladu môžete jednoducho nahradiť týmito vylepšenými zariadeniami.

Róbert Matuška, Business Account Manager spoločnosti Epson Europe, dodáva: „Technológia ihličkovej tlače spoločnosti Epson je vyspelá a extrémne odolná. Preto máme radosť, že sa nám v tomto období ich životného cyklu podarilo zvýšiť spoľahlivosť i rýchlosť. Existuje veľa úloh, pre ktoré je ihličková tlač stále zďaleka najlepším riešením.

Preto sa sústredíme na to, aby sme zákazníkom s ihličkovými tlačiarňami ponúkali najlepší možný produkt, rovnako ako to robíme pre zákazníkov, ktorým dodávame atramentové riešenia.“

Zariadenia FX-890II a FX890IIN sú dostupné od novembra 2017. Zariadenia FX-2190II a FX2190IIN budú dostupné od februára 2018. Zariadenia FX-890AII bude uvedené na trh počas roku 2018.

 

Kľúčové vlastnostiFX-890IIFX-2190IIFX-890AII
Počet ihličiek9ihličková9ihličková9ihličková
Špičková rýchlosť tlače ultra rýchleho náhľadu: 735 znakov za sekundu pri rozlíšení 12 cpi[1]
Stredná doba medzi poruchami sa zlepšila o 25 % na 25 000 hodín prevádzky
Menšie rozmery – hĺbka tela jen 320 mm
Spĺňa podmienky programu Energy Star
Súčasťou balení je ovládač tlačiarne na disku CD a napájací kábel
Uzamykateľný kryt
K dispozícií v sieťovej verzií, ktorá podporuje sériové pripojenie a Ethernet

 

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore