Infoprint servis

Spoločnosť Xerox rozširuje možnosti tlače

Predstavuje vysokokapacitný vstupný podávač papiera založený na vákuovej technológii.

Spoločnosť Xerox rozširuje svoje služby. Pre tlačové stroje Xerox Iridesse ® Production Press a Xerox Versant ® Press po novom umožňuje pridanie vysokokapacitného vstupného podávača papiera založeného na vákuovej technológii. Ten zákazníkom umožňuje rozšíriť základné možnosti spracovania každej tlačovej úlohy, a to aj pri hárkoch dlhších rozmerov.

Pokročilá technológia vákuového podávania papierov Xerox ponúka väčšiu spoľahlivosť a produktivitu tlačových strojov a zvyšuje aj funkčnosť pre extra dlhé listy papiera (XLS). Dlhšie hárky sú spracované v produkčných objemoch, čo umožňuje poskytovateľom tlače pridať novinky do portfólia služieb, napríklad plagáty či bannery, polepy a cedule, obálky kníh a ďalšie neštandardné formáty.

 Xerox High Capacity XLS Vacuum Feeders umožňuje posunúť výrobný proces na vyššiu úroveň s pomocou vákuových a vzduchových technológií, a to v celom procese tlače – od oddelenia hárku až po nastavenie dráhy papiera. Ďalej táto technológia využíva kyvadlovú hlavu s jedinečným tvarovaním, čím táto vákuová technológia Xerox prakticky znemožňuje chybné podávanie viacerých listov.

 „Spoločnosť Xerox ponúka predovšetkým konfigurovateľné technológie, personalizované riešenia a cesty k zvýšeniu produktivity svojich zákazníkov,“ hovorí Tracey Koziol, senior viceprezidentka pre globálnu ponuku riešení v spoločnosti Xerox. „Vysokokapacitný vstupný podávač papiera založený na vákuovej technológii pokračuje v našej inovatívnej tradícii. Technológie neustále vylepšujeme a prispôsobujeme, aby prinášali maximálnu efektivitu a pokročilú automatizáciu.“

Dostupnosť:

Xerox High Capacity XLS Vacuum Feeders sú okamžite k dispozícii pre produkčné tlačové stroje Xerox Iridesse a Xerox Versant 4100 Press. Zásobníky pre tlačový stroj Xerox Versant 280 budú tiež čoskoro dostupné.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore