∷ Z aktuálneho vydania

SURFACE 2: DO CENTRA POZORNOSTI HYPERREALIZMU

Surface 2 – druhé vydanie magazínu so špeciálnym výberom obrázkov, vytvorených medzinárodnou skupinou 15 uznávaných umelcov a kolektívov, vytlačených na papieri z radu Arctic Volume.

Arctic Volume je známy pre svoj prirodzený pocit, unikátny povrch a výnimočnú kvalitu tlače. Surface 2 demonštruje, ako tieto jedinečné atribúty papiera dokážu predviesť obrázky presne tak, ako to umelec zamýšľal.
Surface 2 sa zameriava na hyperrealizmus, ktorý je dnes meradlom pre fotografov a vizuálnych umelcov. Hyperrealizmus je umenie zveličovať obrazy spôsobom, ktorý spája realitu a predstavivosť. Umelci, ktorí stierajú rozdiely a hranice, dokážu poskytnúť nezvyčajné pohľady na svet okolo nás – od panorám miest, krajiny a scénických kompozícií až po portréty zvierat a ľudí. V dnešnom svete digitálne aplikácie uľahčujú komukoľvek vytvárať umelecké diela z jednoduchých snímok. Oddaní fotografi sa ale držia hodnoty svojho umenia pomocou kompozícií a stvárnení premyslených do posledného detailu. Pritom sa rozširuje hĺbka a obsah samotného obrazu a odhaľujú sa obrazy, ktoré nás zavedú na vizuálnu cestu „za realitu“.

V magazíne Surface 2, široké a rozmanité portfólio zostavené z obrázkov od 15 medzinárodne uznávaných umelcov – ako sú Wang & Söderström, Cody Cobb a Namsa Leuba – prináša individuálne perspektívy unikátnym a presným
spôsobom a zároveň zdôrazňuje jedinečný, charakteristický a profesionálny pocit z papiera Arctic Volume.
Arctic Volume rad zahŕňa nasledujúce papiere:
Arctic Volume Ice: najjasnejší čistý biely odtieň, ktorý otvára farby a kontrast k dokonalosti a oživuje víziu každého dizajnéra
Arctic Volume HighWhite: skutočne vysoko biely odtieň pre vysoký kontrast a žiarivosť farieb, ideálny pre exkluzívne výsledky tlače najvyššej kvality
Arctic Volume White: prírodný biely odtieň a široká škála gramáží, ideálny pre široké spektrum aplikácií
Arctic Volume Ivory: prírodný krémový odtieň, ktorý umožňuje najlepšiu možnú čitateľnosť, dodáva obrázkom teplejší tón , prirodzený a skutočný pocit.

Arctic Paper S.A. je jedným z popredných výrobcov vysoko kvalitného grafického papiera v Európe. Skupinu tvoria tri papierne, v ktorých sa vyrábajú štyri ekologické a silné značky papiera Amber, Arctic, Munken, ako aj nový rad natieraného papiera označený ako G. Väčšina výroby sa v Európe predáva prostredníctvom 14 predajných zastúpení. Arctic Paper S.A. je indexovaný na Varšavskej burze a NASDAQ burze v Štokholme. Skupina je majoritným vlastníkom švédskeho výrobcu celulózy Rottneros AB.

Pre viac informácii prosíme kontaktovať:
Jana Rakúsová,
marketing and business development,
Tel +421 911 27 22 90,
jana.rakusova@arcticpaper.com

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore