Tlačové správy - Marketing

Súťaž Kalendár roku 2013

Časopis Typografia a agentúra M.I.P. Group a.s. vyhlásili ďalší, v poradí 13. ročník súťaže Kalendár roku určený českým aj zahraničným spoločnostiam, ktoré vydávajú, tlačia alebo zadávajú výrobu kalendárov. Usporiadatelia si kladú za cieľ predovšetkým podporiť kreativitu, tlačovú a grafickú úroveň kalendárov a podporiť výnimočné počiny v tejto oblasti. Prihlásiť sa môžu nielen firmy ale aj jednotlivci, ktorí získajú súhlas vydavateľa kalendára.

Termíny a vyhlásenie súťaže
Súťaž Kalendár roku 2013 je vyhlásená od 30. 11. 2012. Od tejto doby je možné zasielať prihlášky. Posledný termín pre zaslanie prihlášok a exponátov je 1. marca 2013, termín je zároveň uzávierkou súťaže, do kedy je možné prihlášku a exponáty – kalendáre doručiť do sídla časopisu: Typografia, Tuchoměřická 343, 164 00 Praha 6-Nebušice.

Odborná komisia vyhodnotí súťaž v marci 2013, kedy tiež prebehne slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže. Víťazné práce budú zverejnené v českom časopise Typografia a v slovenskom periodiku PrintProgress. Výstava všetkých prihlásených kalendárov prebehne v rámci veľtrhu Reklama, Polygraf 2013, ktorý sa uskutoční v dňoch 14.-16. mája 2013 na pražskom výstavisku v Letňanoch.

>> Viac informácií o súťaži

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore