∷ Z aktuálneho vydania

Svet dizajnu v skratke

PP 4/2023

Po dovolenkách sme sa plní energie a inšpirácií vrátili k naším projektom, ktoré realizujeme častokrát spoločne s vami. Pokiaľ aj vás zasiahla kreatívna múza a vedeli by sme vám pri realizácii predstavy pomôcť, ozvite sa nám a určite niečo spoločne vymyslíme.

Najkrajšia obrazová kniha na papieroch PERGRAPHICA®

Tretí ročník súťaže Najkrajšia obrazová kniha nám už vrcholí. Do konca septembra 2023 máte možnosť zapojiť svoj projekt a vyhrať 1.000 € spolu s atraktívnou špeciálnou cenou papiera PERGRAPHICA®, potrebného na celý náklad.

V priebehu novembra vám prezradíme meno autora výhernej publikácie, ktorú vyberie, tak ako po uplynulé ročníky, odborná porota.

Dve publikácie už vďaka našej podpore uzreli svetlo sveta a tešia sa veľkému záujmu. Preto neváhajte a zapojte sa. Doprajte svojej publikácii exkluzívny papier PERGRAPHICA®, ktorý má aj certifi kát Cradle to Cradle. Europapier rád podporuje tvorbu slovenských umelcov.

Frankfurt Book Fair 2023

Pozývame vás na knižný veľtrh Book Fair 2023, ktorý sa uskutoční v dňoch 18.-22. októbra vo Frankfurte.

Ako jediný európsky veľkoobchod s papierom tu spoločnosť Europapier predstaví svoje novinky zo svojho dizajnového portfólia. Príďte nás navštíviť do haly 3.1, stánok č. H98. Počas víkendu tam bude aj naša produktová špecialistka na dizajnové papiere Zuzana Jakubíková, ktorá vás rada privíta a poukazuje jedinečné publikácie vytlačené na našich papieroch. Medzi vystavovanými dielami nájdete aj dve publikácie zo Slovenska. Jednou z nich je limitovaná edícia knihy OKRESKY od autora a fotografa Miloša Fuseka s grafi ckým dizajnom Dušana Chmeliara. Obálka je zo samotného asfaltu, pofarbená cestným sprejom. Kniha je vytlačená na ikonickom…

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore