∷ Z aktuálneho vydania

TALIANSKE PÁSY A REMENE V SLOVENSKÝCH STROJOCH

Spoločnosť CHIORINO S.p.A. bola založená v roku 1906 v talianskom meste Biella a patrí medzi popredné spoločnosti vo výrobe dopravníkových pásov a remeňov s rôznorodým využitím vo všetkých oblastiach priemyslu. V súčasnosti má spoločnosť CHIORINO viac ako 100 zastúpení po celom svete. V novembri 2019 vzniklo v Nových Zámkoch zastúpenie aj pre Slovenskú republiku.

Filozofia spoločnosti – „byť k zákazníkovi bližšie“ – je uplatňovaná v plnej miere. Aj keď je prvotná výroba  spoločnosti CHIORINO sústredená   Taliansku, finálna výroba je realizovaná priamo na každej pobočke. Preto vieme reagovať na požiadavky zákazníka pružnejšie a rýchlejšie, a to nám zvyšuje konkurencieschopnosť na trhu. Naše skladové zásoby pravidelne dopĺňame, aby sme dokázali pokryť potreby zákazníka v plnej miere a v čo najkratšom termíne. Dodávka tovaru je u nás štandardne do 2-3 pracovných dni. V urgentných prípadoch sme schopní reagovať rádovo v hodinách.

Heslo „rýchlejšie a pružnejšie“ uplatňujeme aj pri servise. Nie všetky pásy je možné dodávať ako nekonečné, preto má naša spoločnosť tím technikov, ktorí sú pripravení 24 hodín denne, 7 dní v týždni zasiahnuť kdekoľvek na Slovensku a pás vymeniť.
Výrobný program spoločnosti tvoria hlavne dopravníkové pásy, modulárne pásy, vysokovýkonné ploché remene, ozubené remene a PTFE pásy.
Naše vývojové oddelenie v spolupráci s poprednými univerzitami zdokonaľuje technológiu výroby, aby sme zabezpečili najvyššiu kvalitu našich produktov. Prichádzame s novými inovatívnymi riešeniami, ktoré pomáhajú znížiť spotrebu energie, vody a času, čo v konečnom dôsledku šetrí zákazníkovi finančné prostriedky.

Súčasný trh si vyžaduje vysokú dávku špecializácie, flexibility, technologických inovácií, ako aj schopnosti porozumieť požiadavkám zákazníka. Naši technológovia aktívne spolupracujú so zákazníkom a hľadajú najvhodnejšie riešenie. CHIORINO je riešenie. Spokojnosť zákazníka je pre nás vždy na prvom mieste.

Čítať celý článok

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore