KTO je KTO v polygrafii

TEPEDE SLOVAKIA s. r. o.

Charakteristika:
TEPEDE Slovakia s. r. o. je súčasťou európskej skupiny spoločností TEPEDE, ktoré pôsobia vo viac ako 10-tich štátoch. Spoločnosť sa zaoberá predajom médií pre veľkoformátové digitálne tlačiarne, atramentov. Zabezpečuje predaj a servis veľkoformátových digitálnych tlačiarní, príslušenstva, softvéru a atramentov. Ponúka celé riešenia pre veľkoformátovú digitálnu tlač. Centrálny sklad médií pre celú Európu je v Senci.

Rok založenia: 1997

Počet zamestnancov: 7

Vedenie spoločnosti:

 Martin Dekan,

      konateľ

 

 

Poskytované technológie a služby:

Tepede Slovakia je oficiálny partner značiek HP, EPSON, Mutoh, Seiko, Neolt, ktoré ponúkajú hardwarové riešenia pre veľkoformátovú digitálnu tlač (LFP). Okrem toho spolupracujeme s viacerými významnými partnermi v oblasti materiálov a príslušenstva pre LFP, ako sú SIHL, INX Digital, NATURA, FREDERIX a mnoho ďalších.
Naším cieľom je ponúknuť kompletnú ponuku materiálov a technológií, pričom neorientujeme sa na jednu značku/produkt, dokážeme ponúknuť našim klientom naozaj to, čo potrebujú.
Aktuálnym trendom v oblasti LFP je HP Latexová technológia, ktorá vytláča bežnú solventnú tlač. Latex je technológia, ktorá je zdravotne nezávadná, neobsahuje riedidlá, je ekologická. Výhodou je, že je možné tlačiť široké spektrum materiálov a na materiály, ktoré sú lacnejšie (nižšie výrobné náklady voči ecosolventným tlačiarňam). Samozrejmosťou je vysoká kvalita tlače spolu s vyššou denzitou farieb, UV stálosťou 3 roky a výrazne vyššou oteruvzdornosťou.

Tepede Slovakia s.r.o. Pluhová 2
831 03 Bratislava
Tel: +421 2 4445 1322

 

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore