∷ Z aktuálneho vydania

Tipy na fotoaparáty

Malá zrkadlovka s veľkým srdcom

So zrkadlovkou Canon EOS 6D Mark II vykúzlite neobyčajné zábery bez veľkej námahy. Uľahčí vám to displej, ktorý je možné vyklopiť a ľubovoľne natočiť.
Bez problémov tak zaobstaráte zábery nízko nad zemou aj rozsiahle scenérie s fotoaparátom nad hlavou. Skúste napríklad pri fotografovaní držať aparát pri páse a získať tak prirodzenejšie portréty.

S ovládaním pomôže Canon Photo Companion

Zo zrkadlovky nemusíte mať žiadne obavy. S jej používaním aj úplným začiatočníkom skvele pomôže aplikácia Canon Photo Companion. Tá predovšetkým práve majiteľom zrkadloviek ponúka bezplatné kurzy v slovenčine, ktoré poradia, ako zachytávať tie najlepšie snímky. Čo používatelia aplikácie získajú? Po stiahnutí si vyberú svoj fotoaparát a spôsob, akým fotografujú a aplikácia im prispôsobí zobrazované články a videá. Budú plniť rôzne cvičenia a tipy v rámci kurzu a po ich splnení postupne prechádzať na nové a pokročilejšie, kým nedosiahnu najvyššiu úroveň. Aplikáciu je možné stiahnuť na Google Play a AppStore.

Bezzrkadlovka EOS M50 ideálna aj na video

Rozmerovo má bezzrkadlovka Canon EOS M50 bližšie k praktickému kompaktu, ale pritom sa pýši snímačom veľkosti digitálnej zrkadlovky a neuveriteľným výpočtovým výkonom. Vďaka tomu môžete robiť úchvatné fotografie a natáčať videá v rozlíšení 4K, a to aj za zlého svetla. Život svojich majiteľov robí EOS M50 jednoduchším
aj vďaka otočnému dotykovému displeju. Začiatočníci, ktorí sú zvyknutí na používanie smartfónu, ocenia spôsob zaostrovania a preťahovania dotykom prsta na displeji.
V rámci Letného cashbacku možno po nákupe tohto fotoaparátu do konca júla navyše získať späť 50 €.

 

Čítať celý článok

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore