Tlačové správy - Polygrafia

Tlačiareň NAVI GRAF spustila

: prevádzku ďalšieho tlačiarenského stroja

Vozokany 15. apríl 2011 – Tlačiarenská spoločnosť NAVI GRAF, vo svojich novootvorených priestoroch vo Vozokanoch, včera slávnostne dala do prevádzky plne automatický tlačiarenský stroj Koning Bauer KBA C 215, ktorý si vyžiadal investíciu takmer 2,4 milióna Eur. Symbolickú červenú pásku v tlačiarni NAVI GRAF prestrihli maďarský veľvyslanec na Slovensku Antal Heizer a Eva Tománková, riaditeľka trnavskej regionálnej komory SOPK. Podujatia sa zúčastnilo 250 hostí.

“Táto investícia posúva našu tlačiareň do slovenskej špičky. Zvýši kapacitu tlače takmer trojnásobne, z 5 miliónov A1 hárkov na 13 440 000 A1 hárkov týždenne,” uvádza Natália Vicsápiová, konateľka NAVI GRAF, s.r.o. a držiteľka prestížneho ocenenia Podnikateľka Slovenska 2010. „Po piatich mesiacoch sme ho úspešne poskladali (bol privezený na 9 kamiónoch a 5 nákladných autách) a dali do prevádzky. Pre našich partnerov a zákazníkov táto významná udalosť v našej spoločnosti znamená absolútne efektívnu výrobu, plne automatickú, vyššiu flexibilitu, vyššiu kapacitu i kvalitu tlače. Naše nové zariadenie za hodinu vytlačí 50 000 kusov novín a je schopné tlačiť aj katalógy i magazíny,“ upresňuje Natália Vicsápiová.

Po uvedení nového stroja do prevádzky Natália Vicsápiová odovzdala symbolický šek vo výške 5000 eur štatutárnej zástupkyni neziskovej organizácii Vľúdnosť – Venia Silvii Vaniherovej, určený na projekt MŠ pre deti s poruchami výživy. Táto MŠ je jediná svojho druhu v Bratislave a už má 80 prihlásených detí. „Mám z toho radosť, keď môžem pomôcť iným. Sama mám malé deti, preto sa o svoj úspech chcem s deťmi, ktoré to potrebujú, aspoň trochu podeliť,“ dodáva Natália Vicsápiová.

Slávnostné spustenie prevádzky tlačiarenského stroja bolo spojené s bohatým kultúrnym programom, kde vystúpili slovenskí a zahraniční umelci – sólista Opery SND Pavol Remenár, tanečníčky z ExtraVadansa, speváčka Tina, maďarský inštrumentalista St. Martin a český zabávač Radek Bakalář. Moderátormi večera boli Andrea Vadkerti a Igor Balla.


Natália Vicsápiová
konateľka NAVI GRAF, s.r.o.
Milleniova 43
925 05 Vozokany
www.navigraf.sk
e-mail: vicsapi@navigraf.sk
tel./fax: 031/562 40 17
GSM: 0908/528 445

Adriana Bednárová
mediálny poradca
MARCUS PR, s.r.o.
Hrušovská 229/34
931 01 Šamorín Mliečno
e-mail: bednarovapr@stonline.sk

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore