∷ Z aktuálneho vydania

Tlačiareň Ri 1000 (DTG) pre rýchlu, flexibilnú a vysokokvalitnú tlač na textil

Ricoh uvádza na trh tlačiareň Ri 1000 pre priamu tlač na textil (DTG), ktorá kreatívnym poskytovateľom
tlačových služieb prináša rýchle a mimoriadne flexibilné výrobné riešenie s výnimočnou kvalitou tlače.

Tlačiareň Ri 1000 kombinuje flexibilitu tlačových aplikácií s kvalitou, rýchlosťou a presnosťou

Ako odpoveď na rastúci dopyt po efektívnych a cenovo dostupných riešeniach s jednoduchou obsluhou bude na veľtrhu FESPA v Mníchove od 14. do 17. mája možné vidieť digitálnu tlačiareň Ri1000 pre priamu tlač na textil, ktorá prispeje k jednoduchšiemu zavedeniu služieb s pridanou hodnotou na nových trhoch. Spolu s modelmi Ri 100 a Ri 6000 rozširuje rýchlo rastúce portfólio tlačových technológií pre priamu tlač na textil od značky Ricoh. Tlačiareň Ri 1000, ktorá nahradí model Ri 3000, je rýchlejšia, poskytuje kvalitu tlače s rozlíšením až 1200 dpi x 1200 dpi a podporuje konfiguráciu CMYK plus biela farba, čo zaručuje oslnivé výsledky na textile akejkoľvek farby. Flexibilita využitia Ri 1000 sa výrazne rozšírila pomocou nového Pretreatmentu.

Vďaka novému chemickému zloženiu môžu poskytovatelia služieb teraz využiť ľahké materiály zo 100 % polyesteru,
aj zmesi bavlny a polyesteru. Týmto sa otvára väčšia možnosť pre tlač na odevy a textilné výrobky v rade odvetví, vrátane športu.
Všestrannosť výroby, rýchla obsluha a intuitívne ovládanie tejto tlačovej technológie je podporené výmenným magnetickým mechanizmom nástavcov v rôznych veľkostiach, s maximálnym rozmerom tlače 406,4 x 508 mm. Táto flexibilita podporuje nepretržitú výrobu a širokú škálu tlačových schopností, od textilu detských veľkostí až po super široký design.

„Komplexná funkčnosť, flexibilita a univerzálnosť tlačových aplikácií modelu Ri 1000 sú ideálnou voľbou
pre personalizovanú potlač textilu a zákazkovú tlač,“ vraví Graham Kennedy, riaditeľ divízie Komerčná inkjetová
tlač, skupiny Komerčná a priemyselná tlač Ricoh Europe.
„Poskytuje dokonalú kombináciu inteligentných technológií, vysokých rýchlostí tlače a špičkovej kvality výstupu. Poskytovateľom kreatívnych tlačovín zaisťuje skutočné príležitosti pre rast v ich podnikaní. Štyri tlačové hlavy značky Ricoh, robustná konštrukcia produktu, pokročilé funkcie, ako sú snímače teploty, vlhkosti, automatické funkcie čistenia, rovnako tak aj monitoring presného dávkovania atramentov, zaisťujú trvalo spoľahlivé a vysokokvalitné výsledky.“

Minimálna operátorská údržba s voliteľnými možnosťami nastavenia automatického čistenia maximalizuje produkciu a prevádzku. K ďalším úkonom údržby, ktorých funkcia nie je automatizovaná, sa na 7-palcovom dotykovom displeji zobrazujú výstražné symboly ako upozornenie pre prevádzkovateľov, kedy je potrebná manuálna údržba.
Príďte sa pozrieť na tlačiareňRi 1000, čerstvú držiteľku ocenenia CES 2019 Innovation Awards Honoree, do nášho stánku B4 K31 na veľtrhu FESPA v Mníchove.

Ďalšie informácie sú dostupné na www.ricoh-europe.com.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore