Ste tu
HomeInfoprint servisTlačiarne štítkov Epson ColorWorks C4000e

Tlačiarne štítkov Epson ColorWorks C4000e

Epson predstavuje dve nové farebné tlačiarne štítkov ColorWorks C4000e umožňujúce tlač podľa potreby. Tieto modely dopĺňajú rad farebných tlačiarní štítkov Epson a ponúkajú flexibilné, rýchle a cenovo efektívne riešenie pre interné vytváranie štítkov vo firmách všetkých typov a veľkostí.

Epson ponúka riešenia na tlač štítkov podľa potreby pre firmy všetkých typov a veľkostí.

Vďaka kompaktnej veľkosti je rad ColorWorks C4000e ideálny pre umiestnenie na stôl v menších firmách s obmedzeným priestorom. Ideálne pre firmy v rôznych odvetviach, od potravín a nápojov cez chemické a farmaceutické až po výrobu vstupeniek. Tlačiarne umožňujú interne a podľa potreby vytvárať štítky vysokej kvality v malých až stredných objemoch.

Z tohto radu je možné vybrať modely s matným alebo lesklým čiernym atramentom, aby používatelia mohli vytvárať ostrý čierny text a detailné obrázky bez ohľadu na to, aké médium používajú.

  • Model s matným čiernym atramentom poskytuje tmavšiu čiernu na matných médiách a detailnejší obraz na bežných médiách.
  • Model s lesklým čiernym atramentom umožňuje vysoko kvalitnú tlač na širšom rade substrátov, pričom najlepšie výsledky dosahuje pri syntetických a lesklých médiách. Oba modely používajú rovnaký azúrový, purpurový a žltý atrament.

Epson ColorWorks C4000e

Rad Epson C4000e je vytvorený na základe oceňovanej technológie Precision Core spoločnosti Epson a umožňuje tlač vysoko kvalitných štítkov vo vysokom rozlíšení. Funkcia zhody farieb (ICC profil a nástroj na zhodu priamych farieb) pomáha dosiahnuť pôsobivé výsledky. Jednotlivé zásobníky pigmentového atramentu zabezpečujú tvorbu rýchloschnúcich, vysoko detailných štítkov, ktoré sú odolné proti rozmazaniu, vode a vyblednutiu.

Rad C4000e ponúka množstvo ľahko použiteľných funkcií a vylepšené možnosti pripojenia, čo umožňuje väčšiu flexibilitu tlače.
Integrácia a možnosti pripojenia sú uľahčené vďaka sadám SDK pre IOS a Android (poskytovaných spoločnosťou Epson), ktoré umožňujú jednoduchú a intuitívnu tabletovú tlač a integračným nástrojom poskytujúcim komplexné riešenia pre variabilné dáta podľa potreby.
Ovládače sú k dispozícii pre ESC Label, Linux a Mac.

Epson ColorWorks C4000e

K dispozícii je aj (voliteľný) hardvérový kľúč Wi-Fi poskytujúci možnosť tlačiť kdekoľvek a kedykoľvek.
Vzdialená konfigurácia, údržba, monitorovanie a správa flotily zariadení sa vykonáva cez jednoduché webové rozhranie.
Tlačiareň má tiež veľký (2,7 palca) zobrazovací LCD panel, vďaka ktorému je jej používanie výnimočne jednoduché a aj automatický orezávač, ktorý môže užívateľ ľahko vymeniť, a tak nemusí volať technika.
Pre absolútne bezstarostnú prevádzku ručí spoločnosť Epson, počas platnosti záruky a služby CoverPlus a v rámci svojich zásad spravodlivého používania, za všetky diely (vrátane tlačovej hlavy).

Robert Matuška, Business Account Manager spoločnosti Epson CZ&SK: “ Model C4000e je významným krokom vpred z dvoch dôvodov. Po prvé napĺňa potrebu trhu ohľadom stolovej tlačiarne, ktorá dokáže zabezpečovať jednoduchú a spoľahlivú tlač štítkov vysokej kvality a po druhé to znamená, že Epson teraz ponúka riešenia na tlač štítkov podľa potreby pre firmy všetkých typov a veľkostí.“

Zdroj: Epson

Príbuzné témy

Pridaj komentár

Top