∷ Z aktuálneho vydania

Tlačiť vieš, skrášľuj!

Takmer neobmedzené možnosti kreatívnej tlače dorazili aj k vám! Unikátne výstupy vďaka parciálnemu 3D lakovaniu alebo napríklad zlatej razbe môžete teraz zažiť na vlastnej koži a zároveň ponúknuť aj vašim klientom. Pomôže vám k tomu kupón, ktorý ste našli vložený v tomto vydaní časopisu PrintProgress.

Kreativita v praxi

Princíp využitia kupónu je veľmi jednoduchý. Stačí prísť do konca marca s kupónom do showroomu Konica Minolta v Banskej Bystrici a nechať si zušľachtiť svoje reálne zákazky. Na vlastné oči uvidíte a na vlastný dotyk aj ucítite ten rozdiel. Využiť ho môžete celkovo na 3 vlastné zákazky. Každá objednávka môže byť v rozsahu až 500 kusov v maximálnom formáte SRA3. Na výber máte niekoľko variant zušľachtenia povrchu. Je len na vás a na želaní vášho klienta, či využijete UV lak, zlatú, striebornú alebo modrú fóliu. K zušľachteniu je potrebné priniesť už hotové výtlačky spolu s prídavkom pre nastavenie stroja.

Neobmedzené možnosti

Vaše výtlačky pre vás skrášlime na novinke, ktorá ponúka komplexné služby parciálneho 3D lakovania pomocou UV atramentových hláv a následného zlatenia. Zariadenie MGI JETvarnish 3DS otvára možnosť produkcie neobmedzeného množstva rôznorodých úloh v rámci jednej produkcie bez zastavenia. Na vlastnej koži sa presvedčíte, že personifikácia produktov, ako aj vaše požiadavky na variabilnosť finalizácie, nerobia tomuto zariadeniu problém. Moderné kreatívne možnosti zušľachtenia materiálov dobre vyniknú najmä na etiketách, personalizovaných pozvánkach, pozdravoch či luxusných obaloch.

Štefan Peľo, produktový manažér Konica Minolta Slovakia objasňuje, prečo sa rozhodli pripraviť túto ponuku pre všetkých profesionálnych tlačiarov. „Naším cieľom je ukázať, že kreatívna tlač dnes ponúka neobmedzené možnosti a je dostupná pre veľké ako aj malé zákazky.“ Nápadité obaly alebo netradičné riešenia totiž neraz zostanú len
na papieri, pretože dizajnéri a návrhári nepoznajú súčasné, takmer neobmedzené možnosti profesionálnej tlače.

Čítať celý článok

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore