∷ Z aktuálneho vydania

Vstupujeme do nových produktových svetov – objavte nové obzory s LEONHARDOM KURZOM!

PP 5/2023

Zažite nevšedné s úžasnými riešeniami razby za tepla a transferu za studena. Nové cesty, nové príležitosti, nové perspektívy.

Svet sa mení, trhy sú náročnejšie a mnohé priemyselné odvetvia čelia čoraz zložitejším požiadavkám na dizajn povrchov. Požadujú sa vysokokvalitné, atraktívne povrchové úpravy, udržateľné materiály a rôzne možnosti prispôsobenia. Jedna vec, ale zostáva: horúca razba je preferovaným dekoračným riešením pre vysokokvalitnú tlač v grafickom priemysle.

Žiadna iná povrchová úprava nespĺňa najprísnejšie požiadavky, ako je manipulácia s drsnými povrchmi a hmatovým dizajnom, s vynikajúcou
brilanciou a odolnosťou.

LEONHARD KURZ, ako popredná inovačná spoločnosť pre tenkovrstvovú technológiu a priekopník v oblasti digitálneho dokončovania a funkčnej tlače vás robí pripravenými pre budúcnosť,“ hovorí Svetlana Holečková, Development, PR and Marketing Manager LEONHARD KURZ South-East Europe. KURZ

zdokonaľuje technológiu razby za tepla a prenosu za studena, vytvára digitálnu budúcnosť povrchovej úpravy, udáva trendy a otvára nové trhy. „Vždy objavujeme nové horizonty, aspekty a možnosti pre vašu tlač a konečnú úpravu. Potešte svojich zákazníkov hmatovým pocitom, 3D reliéfmi a skutočným zážitkom z produktu“, dopĺňa Svetlana Holečková.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore