Tlačové správy - Polygrafia

Výber z najlepších

:vystúpení detských domovov bol poďakovaním za pretrvávajúcu finančnú podporu

12. december 2011, Ružomberok[frame src=”/files/2012/11/Mondi_SCPts01.jpg” width=”100%” lightbox=”on” title=”Nadácia Mondi SCP venuje 15 000 € destkým domovom” align=”left” ]

Deti z piatich detských domovov v Ružomberku sa pestrými vystúpeniami poďakovali zástupcom spoločnosti Mondi SCP za finančnú podporu, ktorú od firmy každoročne dostávajú. Aj v tomto roku poputuje na účty detských domovov na dolnom Liptove 15.000 EUR.

Celkovú sumu 15 000 EUR si rozdelia detské domovy a domovy sociálnych služieb v Ružomberku a jeho okolí z podpory najväčšej slovenskej celulózky a papierne, Mondi SCP. Každoročný príspevok na fungovanie domovov spravovaných Žilinským samosprávnym krajom počas odovzdávania ocenil nielen primátor mesta Ružomberok, Ján Pavlík, ale i podpredseda ŽSK, Jozef Štrba.
Odovzdanie šekov sa odohralo v Kultúrnom dome Andreja Hlinku v Ružomberku, kde po odovzdaní symbolického šeku z rúk prezidenta Mondi SCP, Romana Seneckého a predsedu predstavenstva Miloslava Čurillu nasledoval vybraný program z vystúpení, ktoré si deti pripravili na Mikuláša. Svojou kvalitou prekvapil prítomných, ktorí vysoko ocenili spevácke, tanečné aj divadelné vystúpenia.

„Spoločenská zodpovednosť firmy v mieste, kde pôsobí, je pre nás absolútnou súčasťou podnikania. Ružomberok a jeho okolie sú skvelým miestom pre život a ľudia, ktorí tu žijú si takúto podporu zaslúžia. Vieme, že prevádzkovať zariadenia ako domovy detí a domovy sociálnych služieb nie je ľahkou prácou a radi priložíme našu ruku k dielu. Pred Vianocami sa všetci tešíme na strávenie času vo svojich domovoch. My už len pomôžeme, aby sa v tieto deti vo svojich domovoch cítili útulnejšie a príjemnejšie“, hovorí prezident Mondi SCP, Roman Senecký.

[frame src=”/printp/files/2011/12/Mondi_SCPts02.jpg” width=”220″ lightbox=”on” title=”Poďakovanie za pretrvávajúcu finančnú podporu od Mondi SCP” align=”left” ][frame src=”/printp/files/2011/12/Mondi_SCPts03.jpg” width=”85″ lightbox=”on” title=”Poďakovanie za pretrvávajúcu finančnú podporu od Mondi SCP” align=”left” ] [frame src=”/printp/files/2011/12/Mondi_SCPts04.jpg” width=”220″  lightbox=”on” title=”Poďakovanie za pretrvávajúcu finančnú podporu od Mondi SCP” align=”left” ] [space height=”5″] Ľubomír Čech
Manažér pre komunikáciu, Mondi SCP
Mondi SCP, a.s.
Tatranska cesta 3, 034 17 Ružomberok, Slovakia
Tel: +421 (0)910 555 926
e-mail: Lubomir.Cech@mondigroup.com
www.mondigroup.com[column col=”1/2″]

O Mondi SCP a Mondi Uncoated Fine Paper
Mondi SCP patrí do obchodnej divízie Mondi Uncoated Fine Paper, čo je divízia Mondi, poprednej medzinárodnej papierenskej a obalovej spoločnosti. V 4 závodoch v Európe, Rusku a Južnej Afrike vyrába kancelárske a profesionálne tlačiarenské papiere s vedomým dopadom na životné prostredie. Vyhovuje najprísnejším medzinárodným certifikačným štandardom a pravidelne získava ocenenie za túto politiku, ako 1. miesto v environmentálnom indexe papierenských spoločností WWF za rok 2010 a ceny PPI Award pre závod Mondi SCP za podnikovú environmentálnu stratégiu roka.
Jej renomované značky ako Color Copy, DNS®, IQ, MAESTRO®, NAUTILUS®, BIO TOP 3® alebo Snegurochka sú používané v prostredí kancelárií na laserovú alebo atramentovú tlač a profesionálnymi tlačiarmi na difgitálnu alebo ofsetovú tlač pri tvorbe brožúr, obchodných materiálov, prospektov, pozvánok, vizitiek, záhlaví listov alebo pri iných komunikáciách s vysokým dopadom.

[/column]

[column col=”1/2″]

O Mondi
Mondi je medzinárodná papierenská a obalová skupina s výrobnými závodmi v 31 krajinách a tržbami 6.2 miliárd € v roku 2010. Kľúčové podniky skupiny sú lokalizované v strednej Európe, Rusku a Južnej Afrike a na konci roku 2010 Mondi zamestnávalo 29 000 ľudí.
Mondi je plne zapojená do procesu výroby papiera a obalových materiálov, od pestovania dreva a spracovania celulózy či výroby papiera (vrátane recyklovaného papiera), až po spracovanie obalového papiera na obaly z vlnitej lepenky, priemyselné vrecia a obaly potiahnuté fóliou.
Skupina sa zaoberá výrobou obalového papiera, priemyslových obalových materiálov a nenatieraného bezdrevného papiera (UFP).
Mondi je spoločnosť s duálnym zalistovaním na burze. Primárne je kótovaná na JSE Limited pre Mondi Limited pod kódom MND a prémiová kotácia na londýnskej burze pre Mondi plc pod kódom MNDI.
Skupina bola ocenená za svoje plnenie požiadaviek na udržateľnosť jej zaradením do FTSE4Good vo Veľkej Británii, Európe a na Globálny index v rokoch 2008.

[/column]

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore