Infoprint servis

Výstava Print Show sa presúva na rok 2022

Organizátori Print Show oznámili, že tento ročník podujatia sa kvôli pretrvávajúcim obavám z Covid-19 vo Veľkej Británii presunie až na rok 2022. Nový termín podujatia bol stanovený od 20. do 22. septembra.

Print Show, ktorá sa zameriava na digitálnu tlač a potlač textilu, mala trvať od 28. do 30. septembra na výstavisku NEC v Birminghame. Kvôli nedávnemu nárastu prípadov Covid-19 a neistote, pokiaľ ide o úroveň opatrení a obmedzení, ktoré pravdepodobne zostanú v platnosti v septembri, však organizátori prijali rozhodnutie o odložení podujatia na jeseň budúceho roka.

„Sme neuveriteľne sklamaní, že musíme výstavu odložiť, ale s takou neistotou, kam sa v septembri dostaneme, veríme, že toto je najlepšie rozhodnutie pre vystavovateľov i návštevníkov,“ uviedol riaditeľ podujatia Chris Davies. „Sme 100% odhodlaní zabezpečiť vysoko kvalitné podujatie, ktoré ponúkne skutočnú hodnotu všetkým prítomným. Chceme, aby sa všetci naši účastníci na výstave cítili bezpečne a pohodlne.

„Vzhľadom na situáciu v súvislosti s rastúcou úrovňou pozitívnych prípadov spolu s neistotou, čo sa týka Veľkej Británie na jeseň, jednoducho nevieme, akým obmedzeniam by sme čelili, alebo či by bola výstava vôbec schopná pokračovať. „Preto sme prijali rozhodnutie o odložení podujatia na budúci rok, kedy veľká väčšina populácie Spojeného kráľovstva bude zaočkovaná a budeme mať oveľa jasnejšiu predstavu o budúcnosti.“

Takmer všetky spoločnosti, ktoré boli prihlásené na tento ročník, súhlasili s tým, že svoju rezerváciu potvrdia aj na rok 2022.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore