Ste tu
HomeInfoprint servisVýstava Print Show sa presúva na rok 2022

Výstava Print Show sa presúva na rok 2022

Organizátori Print Show oznámili, že tento ročník podujatia sa kvôli pretrvávajúcim obavám z Covid-19 vo Veľkej Británii presunie až na rok 2022. Nový termín podujatia bol stanovený od 20. do 22. septembra.

Print Show, ktorá sa zameriava na digitálnu tlač a potlač textilu, mala trvať od 28. do 30. septembra na výstavisku NEC v Birminghame. Kvôli nedávnemu nárastu prípadov Covid-19 a neistote, pokiaľ ide o úroveň opatrení a obmedzení, ktoré pravdepodobne zostanú v platnosti v septembri, však organizátori prijali rozhodnutie o odložení podujatia na jeseň budúceho roka.

„Sme neuveriteľne sklamaní, že musíme výstavu odložiť, ale s takou neistotou, kam sa v septembri dostaneme, veríme, že toto je najlepšie rozhodnutie pre vystavovateľov i návštevníkov,“ uviedol riaditeľ podujatia Chris Davies. „Sme 100% odhodlaní zabezpečiť vysoko kvalitné podujatie, ktoré ponúkne skutočnú hodnotu všetkým prítomným. Chceme, aby sa všetci naši účastníci na výstave cítili bezpečne a pohodlne.

„Vzhľadom na situáciu v súvislosti s rastúcou úrovňou pozitívnych prípadov spolu s neistotou, čo sa týka Veľkej Británie na jeseň, jednoducho nevieme, akým obmedzeniam by sme čelili, alebo či by bola výstava vôbec schopná pokračovať. „Preto sme prijali rozhodnutie o odložení podujatia na budúci rok, kedy veľká väčšina populácie Spojeného kráľovstva bude zaočkovaná a budeme mať oveľa jasnejšiu predstavu o budúcnosti.“

Takmer všetky spoločnosti, ktoré boli prihlásené na tento ročník, súhlasili s tým, že svoju rezerváciu potvrdia aj na rok 2022.

Príbuzné témy

Pridaj komentár

Top