Infoprint servis

VYSTÚPTE ZO STEREOTYPU ZAUŽÍVANÝCH FAREBNÝCH KOMBINÁCII

Svet módy ho objavil a hojne využíva už celé desaťročia no v posledných rokoch sa čoraz viac udomácňuje aj v oblasti interiérového a grafického dizajnu. Reč je o štýle Mix & Match – spôsobe vzájomného kombinovania rôznych položiek rôznymi, aj netradičnými, spôsobmi.

V roku 2018 spoločnosť Arjowiggins kompletne prepracovala svoju kolekciu farebných kreatívnych papierov a vytvorila tak komplexnú, modernú a koherentnú ponuku s dôrazom na kompatibilitu a harmóniu v rámci jednotlivých značiek, aj medzi nimi navzájom, čo rozširuje možnosti kombinácie rôznych papierov v rôznych aplikáciách.

Je všeobecne známe, že či už ide o farby alebo textúry, vzájomná súhra prvkov tlačenej komunikácie zvyšuje účinnosť vnímania správy. Harmonizácia papierov naprieč celým portfóliom Arjowiggins dáva grafickým dizajnérom možnosť voľne asociovať farby s plným vedomím, že všetky kombinácie budú spolu dokonale fungovať.

Tá správna kombinácia môže byť výsledkom šťastnej náhody. Spoločnosť Arjowiggins sa tento rok rozhodla vzdať poctu dvom ikonickým olekciám farebných kreatívnych papierov – Keaykolour a Curious Metallics. Predstavila inovatívny
nástroj pre uľahčenie práce dizajnérov
a jednoduchšie zapojenie zadávateľov
a majiteľov značiek do procesu tvorby
dizajnu.
Vzorkovník je koncipovaný ako Dual
box – sada dvoch samostatných,
avšak dizajnovo navzájom prepojených vzorkovníkov, z ktorých každý obsahuje vzorky jednej značky. Časť vzoriek v každej sade je potlačená rovnakým motívom, čo zároveň

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore