Tlačové správy - Polygrafia

Xerox dáva nový rozmer produktivite práce v kancelárii

Bratislava,3. 7. 2017– Spoločnosť Xerox predstavila novú produktovú sériuXerox®VersaLink®. Všetky tieto zariadenia sú napojené na platformu ConnectKey®, ktoré boli predstavené začiatkom tohto roka. Technológia ConnectKey od spoločnosti Xerox mení tradičné tlačiarenské stroje na smart asistentov, ktorí spolu vzájomne komunikujú.

Rodina produktov VersaLink ponúka spoľahlivé služby s nízkymi prevádzkovými nákladmi. Všetky stroje sú napojené na cloud a umožňujú tlač z mobilných zariadení. Vďaka tomu sa ideálne hodia pre menšie,stredné či detašované tímy.Táto séria ponúka rýchlosť tlače od 25 – 35 ppm a rýchlosť skenovania až 55 ipm, farebne aj čiernobielo. Vďaka tomu si zákazník môže zvoliť tlačiareň, ktorá bude najlepšie zodpovedať nárokom jeho firmy.

Súčasťou každého zo strojov tejto série je rozhranie vstavaného dotykového displeja, ktorý pripomína tablet, a umožňuje individuálne nastavenie pre rôzne pracovné prostredia a užívateľov. Na Xerox AppGallerysú k dispozíciipreddefinované funkcie, vďaka ktorým si pracovné tímy môžu nastaviť pracovné procesy tak, aby dokonalezodpovedali ich potrebám.

Séria VersaLink B7000 ponúka komplexné bezpečnostné prvky, ktoré sa zameriavajú na zraniteľné miesta systému a zabezpečujú ich. Vďaka tomu zostávajú dáta v bezpečí v priebehu celého reťazca pohybu dát, vrátane tlače, kopírovania, skenovania, faxu, sťahovania zložiek a systémového softwaru.

 Dostupnosť

Séria Xerox VersaLinkB7000 je už aktuálne dostupná.


Rodina produktov AltaLinkje určená veľkým tímom a rušným kanceláriám, ktorým poskytne novú úroveň jednoduchých a bezpečných funkcií. Tie zamestnancom umožnia, aby svoje úlohy dokončili rýchlo a efektívne odkiaľkoľvek.

  • Séria Xerox AltaLink C8000 ponúka rýchlosť jednostranného skenovania až 80 ppm a 139 ppm obojstranne, spoločne s rýchlou a spoľahlivou tlačou s rozlíšením až 1200 x 2400 dpi. Zamestnanci môžu voliť z 30/35/45/50/70 ppm.
  • SériaXerox AltaLink B8000 ponúka rýchlosť jednostranného skenovania až 140 ipm a až 200 ipm obojstranne. Zákazníci môžu voliťmedzi rýchlosťami tlače45/55/65/75/90 ppm.

Xerox AltaLink C8000 i Xerox AltaLink B8000 majú dotykový displej podobný tabletu a sú vybavené rozhraním, ktoré ponúka možnosť osobného nastavenia pre rôznepracovné prostredia a užívateľov. Na Xerox AppGallerysú k dispozícii preddefinované funkcie, vďaka ktorým si pracovné tímy môžu nastaviť pracovné procesy tak, aby dokonale zodpovedali ich potrebám.

Rodina produktov AltaLink disponuje komplexnými bezpečnostnými funkciami, ktoré zabezpečujú všetky zraniteľné miesta systému.Uchovávajú dôvernú komunikáciu a informácie v bezpečí, preverujú pokusy o prístup na zariadenia a chránia dáta i stroj pred zneužitím.

MultifunkčnétlačiarneAltaLinkdisponujú pokročilými vstavanými riešeniami, ktoré využívajú technológiuMcAfeewhitelisting, ktorá neustále sleduje všetky pokusy o použitie malwaru a automaticky mu bráni.

 

Dostupnosť

Xerox AltaLink C8000 a B8000 sú už aktuálne dostupné

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore