Infoprint servisTlačové správy - Manažment

Xerox vymenoval Jacquesa-Edouarda Guedena za výkonného viceprezidenta a prevádzkového riaditeľa pre Európu a ďalšie štáty EMEA

Bratislava, 11. februára 2021 – Xerox, globálna spoločnosť zaoberajúca sa kancelárskymi technológiami, vymenovala Jacquesa-Edouarda Guedena na pozíciu výkonného viceprezidenta a prevádzkového riaditeľa pre Európu, Stredný východ a Afriku (štáty EMEA). Túto rolu už dočasne zastával od konca decembra 2020. Podriadený je Johnovi Visentinovi, podpredsedovi správnej rady a generálnemu riaditeľovi spoločnosti Xerox.

„Jacques-Edouard bude zodpovedný za tímy spoločnosti Xerox v Európe, na Strednom východe a v Afrike, ktoré majú uviesť na trh celé portfólio produktov, služieb a softwaru spoločnosti Xerox novým aj existujúcim klientom a partnerom,povedal John Visentin. „Jeho hlboká znalosť potrieb klientov a dlhodobé vzťahy v celom regióne ho stavajú do dobrej pozície pre riadenie výkonu a rastu.

Tridsaťdvaročný Gueden pôsobil počas svojej kariéry na rôznych vedúcich pozíciách v oblasti predaja a marketingu, na ktorých postupne získaval čoraz väčšiu zodpovednosť. Naposledy pôsobil ako prevádzkový riaditeľ pre oblasť Francúzska, Belgicka a Luxemburska, predtým tiež ako senior viceprezident Business Operations pre štáty EMEA.

„Rozširujeme naše portfólio a možnosti využitia našich služieb a produktov. V štátoch EMEA sa bližšie zameriame na zvýšenie povedomia o spoločnosti a výnosov pre existujúce aj nové technológie Xerox vrátane softwaru, financovania a inovácií, ako sú 3D tlač kovom a priemyslový Internet of Things, povedal Jacques-Edouard Gueden. „Teším sa na vedenie tímu, ktorý bude prinášať pozitívne výsledky pre klientov a partnerov spoločnosti Xerox.

 

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore