∷ Z aktuálneho vydania

ZADÁVAJTE TLAČ ONLINE A OBJAVTE BENEFITY PARTNERSTVA

Uplynulý rok bol zaťažkávacou skúškou pre väčšinu tlačiarní, reklamných a marketingových agentúr, grafických štúdií a ostatných, ktorí sú prepojení na tlačiarenský svet. Aj napriek pandémii a dlhodobo klesajúcemu trendu v objemoch tlače veríme, že budúcnosť polygrafie je svetlá. Pravdepodobne však bude mať inú farbu, než na akú sme boli zvyknutí. Tejto zmene sa prispôsobujeme, výsledkom čoho je aj náš nový e-shop.

Dlhodobo bol sen mnohých tlačiarní (tiež tej našej) mať všetky dostupné technológie  pod jednou strechou. Investície do nových technológií budeme však pravdepodobne nateraz robiť rozvážnejšie a skôr bude tendencia sa viac špecializovať na určitý trhový segment. Z dlhodobého hľadiska nie je udržateľné, aby každá tlačiareň ponúkala takmer všetky technológie, ktoré existujú. Na základe skúseností veríme, že ak sa každá tlačiareň špecializuje na trochu iný trhový segment či región a zároveň si vzájomne pomáhame, vznikajú partnerstvá, z ktorých ťažia v konečnom dôsledku všetci.

V nie tak dávnej minulosti boli široké spolupráce medzi tlačiarňami skôr výnimkou alebo technologickou nutnosťou. Pomaly však objavujeme výhody vzájomnej kooperácie, spoločnej komunikácie a otvorenosti. Od nášho vzniku vytvárame stále viac partnerstiev, ktorých výsledkom je dosiahnutie cieľov pre všetky strany.

Naša výroba sa orientuje prevažne na digitálnu a ofsetovú tlač a náročnejšiu kreatívnu tlač. Počas pandémie sme sa rozhodli čo najviac rozvinúť segment digitálnej a kreatívnej tlače a stať sa tak silným výrobcom predovšetkým v týchto dvoch oblastiach.

Čítať celý článok

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore