∷ Z aktuálneho vydania

Zvýšte efektivitu pomocou zodpovedajúcich softvérových nástrojov

PP 4/2022

Zdieľanie a aplikácia vedomostí je základom obchodného úspechu v dnešnom svete.

S Tiborom Nagyom, Koenig & Bauer (CEE), Senior Sales Manager pre Česko a Slovensko sme sa rozprávali o tom, ako sa vedie odvetviu tlače, čo trápi a zaťažuje rezort, ako sa vysporiadať s nákladmi na energie a spotrebný materiál a tiež chceli sme sa dozvedieť viac o technológiách Koenig & Bauer a o novom vývoji a smerovaní spoločnosti.

Čo treba robiť, aby sme si zabezpečili dobrú kondíciu a zdravie? A čo majú robiť tlačiari a polygrafické spoločnosti, aby prosperovali na stále sa meniacom trhu? V porovnaní s minulosťou sa vedomosti o tom, čo je najprospešnejšie, významne zmenili. Aj Tibor Nagy spomína, že ho učili niečo úplne iné, ako sa hovorí dnes.

V odvetví pôsobíte veľa rokov a máte mnoho odborných skúseností a znalostí v oblasti polygrafie. Ako hodnotíte stav po Covide a súčasný stav polygrafického odvetvia?

Ak sa obzriem naspäť do uplynulého obdobia, tak mi tento pandemický čas pripomína jazdu na diaľnici, kde sa stane nehoda. Najprv krízové brzdenie, potom trhané rozbiehanie po odlete vrtuľníka a nestabilná rýchlosť pri jazde v kolóne s vysokou spotrebou paliva… Výrazne sa zmenili niektoré návyky a spôsoby vzájomnej …čítať viac »

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore