Infoprint servis

Bezpečnosť, kvalitu a digitalizáciu bez kompromisov prináša nový inteligentný rad multifunkcií TASKalfa 7054ci/7004i spoločnosti Kyocera

Spoločnosti po celom svete prežívajú zmeny vo svojom podnikateľskom prostredí. Vďaka moderne vybaveným pracoviskám fungujú iným spôsobom, spolupracujú, inovujú a expandujú. Na svoje podnikanie vyžadujú partnera, ktorý im pomôže sústrediť sa na kritické potreby bez toho, aby bolo nutné robiť kompromisy v zásadných pracovných postupoch. S najnovším radom inteligentných multifunkčných zariadení A3 od spoločnosti Kyocera TASKalfa 7054ci/7004i je to viac ako možné.

 

Kyocera neustále spolupracuje s vedúcimi tímami, aby našla pre organizácie správne riešenie, ktoré účinne zvládne progresívne zmeny na pracovisku. Rad TASKalfa 7054ci/7004i ponúka výhody, ktoré spĺňajú potreby rastúcich organizácií bez ohľadu na veľkosť alebo odvetvie. Kompletný rad obsahuje štyri farebné multifunkcie A3: TASKalfa 7054ci; 6054ci; 5054ci a 4054ci a tiež tri monochromatické zariadenia, ktoré poskytujú kvalitnú ostrú čiernobielu tlač: TASKalfa 7004i; 6004i a 5004i.

Tento najnovší rad Kyocera TASKalfa rieši kľúčové obchodné požiadavky, ako sú bezpečnosť, technologické inovácie, použiteľnosť a udržateľnosť.

Zabezpečenie dokumentov
Nový rad TASKalfa 7054ci obsahuje vyššie zabezpečenie, ako je napr. možnosť správy bezpečnostných protokolov, automatické overovanie certifikácie, vylepšené komunikačné protokoly, digitálny podpis a šifrovanie e-mailov.

Technologické inovácie
Nespornou výhodou pre organizácie bude zvýšená produktivita vďaka začleneniu umelej inteligencie (AI). Rad TASKalfa 7054ci/7004i prináša výstupy vyššej kvality za kratší čas ako kedykoľvek predtým.

Vylepšená použiteľnosť
Vďaka novému, zjednodušenému používateľskému rozhraniu kombinujú tieto zariadenia jedinečný dizajn s intuitívnymi funkciami pre všestrannú príjemnú tlač.

Šetrne k životnému prostrediu
Spoločnosť Kyocera, založená na filozofii technológie s ľudským prístupom, predstavuje ďalší dôležitý

krok v tejto stratégii. Spotreba energie v spánkovom režime sa v celom rade produktov značne zníži. Výrazne sa tak zvýši nielen ekologický kredit spoločnosti, ale aj úspory nákladov za elektrickú energiu.

„Pri poskytovaní inovatívnych technológií a riešení zostávame vždy zameraní na zákazníka,“ hovorí Sylvester de Koning, Product Marketing Expert spoločnosti Kyocera Document Solutions Europe.

„Efektívna práca s bezpečnostnými protokolmi bez kompromisov v kvalite tlače je len časťou toho, čo tieto nové zariadenia TASKalfa ponúka našim zákazníkom. Podniky sa môžu naďalej sústrediť na hodnotu vlastného podnikania s dôverou v riešenia, ktoré táto technológia ponúka.“

S rýchlosťou tlače 40 až 70 strán A4 za minútu a rýchlosťou skenovania až 274 strán/min. prináša rad TASKalfa 7054ci/7004i bezkonkurenčnú kvalitu bez prestojov. So vstupnou kapacitou skenera 320 strán a reputáciou spoľahlivosti produktov Kyocery sú tieto všestranné multifunkčné tlačiarne skutočnými ťahúňmi.

V oblasti bezpečnostných rizík neboli organizácie nikdy také zraniteľné, ako sú dnes vďaka hybridnej práci. V reakcii na túto výzvu prichádzajú nové zariadenia TASKalfa štandardne s vylepšenou funkciou kopírovania dokladov, kedy na pozadí bežia priebežné aktualizácie zabezpečenia MFP. Vďaka jednotnému používateľskému rozhraniu je výsledkom celková aktuálna ochrana dát všetkých dôverných dokumentov.

S najnovšou technológiou AI spoločnosti Kyocera môžu používatelia pri skenovaní zvýrazniť alebo prepísať ručne písané časti dokumentu bez toho, aby museli meniť formát alebo obrázok. Funkcia Super Resolution využívajúca umelú inteligenciu tiež zvyšuje kvalitu fotografií pri obrázkoch s nízkym rozlíšením.

Vďaka bezproblémovej škálovateľnej kapacite a širokej škále výstupných štýlov umožňujú tieto zariadenia bezproblémový chod v prostredí akejkoľvek firmy. So zvyšujúcim sa dopytom zákazníkov a trhovými príležitosťami rastú tiež možnosti nových multifunkcií TASKalfa, ktoré klientom konzistentne poskytujú tie najlepšie služby.

„Naši zákazníci sú stredobodom nášho podnikania a my s nimi spolupracujeme, aby sme im poskytli individuálnu skúsenosť, ktorá im ponúka možnosť kontrolovať a vytvárať presné výstupy s úplnou profesionalitou,” uzatvára Koning.

 

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore