Infoprint servis

Novinky z portfólia tlačiarní HP

Nové portfólio tlačiarní HP – navrhnuté s ohľadom na udržateľnosť, bezpečnosť a efektivitu práce.

  • Nový rad tlačiarní HP OfficeJet Pro
  • Tlačiarne HP DeskJet All-in-One a HP Envy pre domácich používateľov
  • Nový rad HP tlačiarní Color LaserJet 3000 s tonerovou technológiou HP TerraJet
Portfólio OfficeJet Pro – od domácich kancelárií až po veľké firmy

Nový rad atramentových tlačiarní HP OfficeJet Pro, zahŕňajúci modely 8100, 9100 a 9700, prináša vylepšené možnosti tlače pre domáce kancelárie aj veľké firmy. Tieto všestranné multifunkčné tlačiarne ponúkajú profesionálnu kvalitu atramentovej tlače, širokú škálu konektivity vďaka spoľahlivému Wi-Fi pripojeniu a vysokú úroveň zabezpečenia vďaka HP Wolf Security.
Každý model je navrhnutý s ohľadom na špecifické potreby používateľov a poskytuje jedinečné funkcie, optimalizované pre rôzne pracovné scenáre.

HP OfficeJet Pro 8100 All-in-One Printer

Modely radu 8100 sú ideálne pre domáce kancelárie, ktoré chcú tichú a efektívnu tlač. Tlačiareň má režim tichej tlače, dual-band Wi-Fi pre stabilné pripojenie a vďaka HP Wolf Essential Security taktiež zaistenú ochranu pred kybernetickými hrozbami. Je tiež kompatibilná s HP Smart app, ktorá umožňuje jednoduchú tlač, skenovanie a kopírovanie priamo zo smartfónu. Predstavené modely HP OfficeJet 8122e a HP OfficeJet 8132e sa líšia v pokročilých funkciách skenera, možnostiach pripojenia (ponúkaných portoch) spotrebe energie.

HP OfficeJet Pro 9100 All-in-One Printer

Model 9100 je navrhnutý pre rastúce firmy, ktoré potrebujú robustné tlačové riešenia. Ponúka vstupný zásobník na 250 strán, rýchlosť tlače až 22 stránok za minútu a pokročilé funkcie skenovania – napríklad automatický podávač dokumentov pre obojstranné skenovanie. Pre zaistenie maximálnej bezpečnosti je tu podpora HP Wolf Pro Security a vo výbave nechýbajú ani technológie pre maximálne spoľahlivé Wi-Fi pripojenie.

Predstavené modely HP OfficeJet Pro 9120 a HP OfficeJet Pro 9132 sa líšia v rýchlosti tlače, počte zásobníkov papiera a teda aj vstupnej kapacite jeho zásob a rýchlosti skenovania.

HP OfficeJet Pro 9700 All-in-One Printer

Modely radu 9700 sú špičkovým riešením pre veľké kancelárie a pracovné skupiny – zaisťujú profesionálnu farebnú atramentovú tlač až do veľkosti A3. Majú rozšírené možnosti správy tlačových úloh a podporujú vysoko objemovú tlač s extra veľkými atramentovými kazetami a vylepšeným automatickým podávačom dokumentov. Sú navrhnuté s dôrazom na udržateľnosť, preto obsahujú až 30 % recyklovaného plastu.

Bezpečnostné prvky ako HP Wolf Pro Security a dvojpásmové Wi-Fi s funkciou samoliečenia zaisťujú vysokú úroveň ochrany a spoľahlivé pripojenie. Tlačiarne HP OfficeJet Pro 9700 sú teda výkonným a ekologicky šetrným riešením pre rastúce podniky, ktoré vyžadujú pokročilé tlačové funkcie. Predstavené modely HP OfficeJet Pro 9720 a HP OfficeJet Pro 9730 nahrádzajú typy 7720 a 7740.

Tlačiarne HP DeskJet All-in-One a HP Envy pre domácich používateľov

Tlačiarne HP Deskjet a 2810e a 2820e sú priestorovo úsporné a cenovo dostupné multifunkčné farebné tlačiarne, ktoré sú ideálne pre domáce použitie a ponúkajú množstvo možností bezdrôtovej tlače. Aplikácia HP Smart App (dostupná pre systémy iOS a Android) umožní jednoduché nastavenie tlače, skenovania a kopírovania z inteligentného zariadenia. Tlačiť je možné aj v rámci Wi-Fi siete a z USB zariadenia.

Multifunkčné farebné atramentové tlačiarne HP ENVY 6420 a HP ENVY Inspire 7220 sú bezproblémové tlačiarne, ktoré spoľahlivo zvládnu všetky základné úlohy bez toho, aby zaťažovali životné prostredie alebo peňaženku používateľa. Materiály pre školský projekt, tvorba prezentácie do práce alebo galérie fotografií, to všetko zvládnu tlačiarne HP ENVY s vynikajúcou kvalitou a jednoduchosťou. Ich pokročilé funkcie a jednoduché ovládanie zaisťujú, že môžete rýchlo a efektívne previesť digitálne nápady na hmatateľné výstupy.

Nový rad kancelárskych laserových tlačiarní HP Color LaserJet 3000

Ako najnovší prírastok do portfólia špičkových kancelárskych tlačiarní predstavila spoločnosť HP Inc. nový rad tlačiarní HP Color LaserJet 3000. Ten je určený pre zákazníkov, ktorí vyžadujú vysoký výkon pri malých rozmeroch.

Ide o najnovšie zariadenie využívajúce energeticky úspornú technológiu TerraJet, ktoré zaisťuje ostré farby a vysokú rýchlosť tlače.

Tlač je pre malé a stredné podniky (SMB) stále veľmi dôležitá. Zhruba 80 % z nich dáva stále prednosť kombinácii digitálnych a tlačených materiálov. Pri výbere tlačiarne je pre nich dôležitá predovšetkým kvalita tlače a vynikajúce farby, ktoré priťahujú pozornosť zákazníkov.

„V ére hybridnej práce, kedy firmy menia svoje pracovné priestory, rastie dopyt po vysoko výkonných riešeniach v malých a flexibilných kanceláriách,“ povedal Marek Sojak, marketingový a komunikačný manažér spoločnosti HP v SR.

„Náš nový rad Color LaserJet Pro 3000 je vybavený inovatívnou technológiou TerraJet a prináša výnimočnú kvalitu farieb, profesionálnu rýchlosť a energetickú účinnosť v kompaktnom prevedení. Optimalizáciou správy tlačiarní umožňujeme malým a stredným podnikom šetriť peniaze, čas a úsilie. Zároveň však zaisťujeme vysokú kvalitu výtlačkov, ochranu citlivých informácií a jednoduchú adaptáciu na prostredie zamerané na spoluprácu a rast.“

Nový rad tlačiarní HP Color LaserJet Pro 3000 ponúka množstvo inovatívnych nástrojov:

  • Zvýšená spoľahlivosť vďaka Wi-Fi® 2, ktorá sa automaticky znovu pripája a zostáva online
  • Najrýchlejšia obojstranná tlač vo svojej kategórii
  • Špičková kvalita a profesionálne zabezpečenie
  • Najmenšie rozmery zo všetkých zariadení vo svojej triede
Nová kvalita farieb s technológiou TerraJet

Tonerová technológia novej generácie TerraJet spoločnosti HP má jedinečné zloženie tonera, ktoré poskytuje sýtejšie a ostrejšie farby. Technológia TerraJet ponúkne používateľom nového radu Color LaserJet Pro 3000 o 11 % živšie farby a o 18 % vyššiu rýchlosť tlače. Okrem vylepšení v rade 3000 umožňuje technológia TerraJet tiež znížiť spotrebu energie až o 27 % a znížiť množstvo plastov v tonerových kazetách až o 28 %, čo zákazníkom pomáha dosiahnuť ich ciele v oblasti udržateľnosti.

Nový rad tlačiarní HP Color LaserJet Pro 3000 je súčasťou širšieho portfólia tlačiarní formátu A3 a A4, ktoré bolo kompletne prepracované pre hybridné kancelárie a ponúka konzistentné riešenie pre malé firmy aj podnikových zákazníkov.

Informácie o produktoch a aktuálnych cenách a dostupnosti nájdete na: https://www.hpobchod.sk

Zdroj: HP

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore