Tlačové správy - Polygrafia

Kampaň s online videom

Color Copy spoločnosti Mondi poskytuje jej účastníkom možnosť predstaviť si život spojený s trestným činom, vyrobiť si nočné správy a vyhrať víkend strávený vo väznici.

15. december 2011, Ružomberok

Mondi, medzinárodná spoločnosť zameraná na výrobu celulózy a papiera, spustila novú marketingovú kampaň, ktorá v sebe kombinuje trestný čin, komédiu a Color Copy. V online vymyslenom videu “Najnovšie správy UFP”, je divákovi priblížená „live“ scéna z trestného činu ─ schátraná budova s pozostatkami narýchlo opustenej prevádzky na výrobu falšovaných bankoviek.

Tlačiarenské zariadenie, balíky papiera Color Copy, ktorý vyrába Mondi a 600 eurové bankovky poskytujú dôkaz o čomsi, čo by mohol byť doteraz „najväčší prípad falšovania peňazí“ v Európe. Spolu s očitými svedkami a vyhláseniami polície, podrobnosti naznačujú, že tento trestný čin asi nebude jednej z tých najdokonalejších: 600 eurové bankovky neexistujú, bankovky nemajú na sebe 12 ale 9 hviezd EÚ a v ich strede je umiestnený portrét falšovateľa.

“Toto online video predstavuje úsmevný spôsob prezentovania vlastností papiera Color Copy našim aktuálnym a budúcim zákazníkom. Papier Color Copy je všeobecne uznávaný ako papier, ktorý dosahuje vysokú kvalitu tlače pri celofarebnej potlači,” vysvetľuje Johannes Klumpp, marketingový a obchodný riaditeľ divízie Mondi Uncoated Fine Paper. “Naším ‘falšovateľom’ bola podľa všetkého táto skutočnosť známa.”

Webová stránka poskytuje pokyny o tom ako uploadovať fotografiu, ktorá sa potom objaví na 600 eurovej bankovke počas vášho videa so správami. Videá je možné zdieľať kliknutím na linky, ktoré sa nachádzajú na stránke. Autor videa, ktorému sa podarí dosiahnuť najviac zobrazení vyhrá víkend pre dve osoby v hoteli Malmaison v Oxforde prerobenom z bývalej väznice.

Kampaň s online videom, pomocou ktorého môžete poslať seba – alebo priateľa – do väznice potrvá do 4.3.2012. Viac informácií o kampani nájdete na stránke www.colorcopy.com.

Ľubomír Čech
Manažér pre komunikáciu, Mondi SCP
Mondi SCP, a.s.
Tatranska cesta 3, 034 17 Ružomberok, Slovakia
Tel: +421 (0)910 555 926
e-mail: Lubomir.Cech@mondigroup.com
www.mondigroup.com

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore