Infoprint servis

Arctic Paper – Opatrenia COVID-19

03. 04. 2020

Vážený obchodní partneri,

Prostredníctvom tohto briefingu by sme vás chceli informovať o aktuálnom stave našich závodov a logistickej situácii vo všeobecnosti. Arctic Paper naďalej pozorne sleduje výzvy v oblasti verejného zdravia na Covid-19 a zaväzuje sa dodržiavať nariadenia a usmernenia miestnej samosprávy, ktoré boli vydané a neustále revidované v posledných týždňoch v celej Európe. Uskutočnili sme niekoľko opatrení na zabezpečenie bezpečnosti našich zamestnancov, prepravných partnerov a našich klientov.

V tejto mimoriadnej situácii, ktorá sa vyznačuje veľkou neistotou, sa Artic Paper snaží minimalizovať prerušenie dodávok. V súčasnosti sú všetky závody zabezpečené potrebnými surovinami a pripravené na nepretržitú výrobu.

Všetky tri závody –  Arctic Paper Kostrzyn (Poľsko), Arctic Paper Grycksbo a Arctic Paper Munkedals (Švédsko) vyrábajú podľa plánu.

Vyvíja sa maximálne úsilie na zabezpečenie toho, aby sa naše výrobky naďalej dodávali načas, musíme však zdôrazniť skutočnosť, že začíname byť svedkami určitých oneskorení pri hraničných kontrolách a pri kapacite kamiónov v určitých cieľových krajinách. Dodávky sú v súčasnosti realizované podľa plánu, ale sú možné krátke oneskorenia. Oneskorenie dodávok v doprave spôsobené obmedzeniami, ktoré zaviedli európske krajiny, je mimo našu kontrolu, ale môžem vás ubezpečiť, že robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme minimalizovali dopad.

Ďakujeme vám za spoluprácu a porozumenie v tejto veci. V prípade akýchkoľvek otázok alebo pripomienok sa obráťte na Váš obchodný kontakt spoločnosti Arctic Paper.

S úctou,

Michal Jarczyński, CEO

Arctic Paper

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore