Tlačové správy - PolygrafiaInfoprint servis

Canon predstavuje nový rad kancelárskych multifunkcií imageRUNNER ADVANCE DX C5800, ktorý podporuje hybridné pracovné prostredie

BRATISLAVA, 8. februára 2021 – Spoločnosť Canon Europe dnes predstavuje najnovší prírastok do portfólia svojich najpredávanejších kancelárskych zariadení imageRUNNER ADVANCE DX, a to rad C5800 –  ten predstavuje skutočné centrum pre bezproblémovú digitalizáciu, ktoré je mostom medzi fyzickými a digitálnymi procesmi práce s dokumentmi a posilňuje tým efektivitu hybridného spôsobu práce kombinujúceho činnosť v kancelárii s prácou odkiaľkoľvek. Dopĺňa tak nedávno uvedený rad imagePRESS C170 *, ktorý ponúka výkonné riešenie pre podniky, ktoré chcú ďalej posúvať hranice svojej kreativity. Ústrednou vlastnosťou, z ktorej môžu ťažiť používatelia oboch radov, je produktivita, na ktorú bolo myslené pri navrhovaní všetkých detailov týchto nových multifunkcií.

 Tempo zmien v spoločnosti nabralo na dynamike, silnie trend práce na diaľku a dochádza k decentralizácii pracovných aktivít. Spolu s tým sa mení aj úloha, ktorú plnia kancelárie, ale aj požiadavky, ktoré na kancelársku technológiu majú firmy a ich zamestnanci. Séria imageRUNNER ADVANCE DX C5800 bola vyvinutá, aby podporila kontinuitu podnikania a digitálnu transformáciu. Vďaka bezproblémovej integrácii riešenia uniFLOW Online prináša bezkonkurenčnú používateľskú skúsenosť pri činnostiach oscilujúcich medzi kanceláriou a vzdialenými pracoviskami. Výsledkom sú profesionálne multifunkčné zariadenia schopné podporiť podniky v snahe uspieť a prosperovať v novej realite hybridnej práce.

„V súčasnosti firmy viac ako inokedy vyžadujú, aby boli ich zamestnanci schopní rýchlo a efektívne digitalizovať dokumenty a mali k nim prístup odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Veríme, že vďaka tejto novinke pomôžeme našim zákazníkom udržiavať kontinuitu podnikania a prispôsobiť sa požiadavkám dnešného hybridného pracovného prostredia,“ hovorí Hiro Imamura, viceprezident marketingovej skupiny Document Solutions Group v spoločnosti Canon Europe.

 

Posilnenie produktivity

Rad imageRUNNER ADVANCE DX C5800 vyniká optimalizáciou toku dokumentov vďaka kombinácii ultrarýchlej farebnej tlače s rýchlosťou až 70 str./min, vylepšenej konektivity a najnovšej technológie skenovania. Je preto ideálny pre stredné a veľké podniky, ktoré vyžadujú produktivitu a vysoké objemy výstupu. Rad imageRUNNER ADVANCE DX C5800 bol navrhnutý tak, aby umožňoval trvalo bezpečnú, produktívnu a efektívnu prácu. Je súčasťou technologického ekosystému, ktorý skutočne posilňuje produktivitu bez ohľadu na meniace sa pracovisko.

 

Toto zariadenie, ktoré je špičkou vo svojej triede, kombinuje v jedinom vlajkovom modeli spoľahlivosť a odolnosť svojich predchodcov. Ponúka aj naďalej dlhú životnosť a ľahšiu výmenu spotrebného materiálu. Pre naozaj maximálnu prevádzkyschopnosť a efektivitu je multifunkcia vybavená rýchlym spustením a prebudením z režimu spánku – zapne sa za krátkych šesť sekúnd a pri rýchlom prebudení za štyri sekundy. Vďaka technológii chrániacej skenovacie sklo pred nečistotami, detekcii vstupu viacerých stránok a funkcii odstránenia prázdnej stránky, či skrátenia doby spracovania, zlepšuje výkon pri skenovaní. Tento nový rad tiež šetrí drahocenný čas pri príprave podkladov pre okamžité použitie tým, že ponúka celý rad integrovaných možností dokončovania.

 

Podpora digitalizácie

Digitalizácia je zásadná, aby bolo možné zabezpečiť prepojenie a spoluprácu tímov, najmä v súčasnosti, keď sa hybridný model práce v mnohých odvetviach už stal realitou. Rad imageRUNNER ADVANCE DX C5800 je najnovším prírastkom v portfóliu a kľúčovým partnerom pre zákazníkov, ktorí sa vydávajú na cestu digitálnej transformácie. Nový rad pôsobí ako prirodzené centrum, kde sa tlačené materiály transformujú do digitálnej podoby, umožňuje podnikom spájať zamestnancov s aplikáciami na pracovisku a pridávať prostredníctvom jedinej platformy dokumenty priamo do ich pracovných tokov.

Vďaka integrácii s cloudovými úložiskami ako sú Dropbox alebo OneDrive, majú všetci kolegovia prístup k dokumentom, môžu ich upravovať a zdieľať, nech už pracujú odkiaľkoľvek. Cloudové riešenie spoločnosti  Canon – uniFLOW Online – zabezpečuje jednotnú platformu pre prepojenie všetkých pracovísk. Firmám pritom umožňuje spravovať celé tlačové prostredie skladajúce sa z multifunkčných zariadení bez ohľadu na to, kde sa zariadenia fyzicky nachádzajú. Ponúka tiež jednoduché sledovanie nákladov, bezpečné skenovanie a celkovo robustné zabezpečenie zariadenia. Používatelia s upgradom uniFLOW Online majú navyše k dispozícii aj pokročilé funkcie, ako je napríklad Filing Assist, ktorý umožňuje získavať informácie z papierových dokumentov a vkladať ich priamo a presne do aplikácií pre ďalšie spracovanie.

„V posledných dvanástich mesiacoch došlo k obrovským posunom v spôsobe práce aj v požiadavkách na obchod a technológie,” hovorí Hiro Imamura z Canon Europe. „Počas tejto doby sa rozvinuli a zrýchlili už existujúce hybridné pracovné prostredia. Aj to je dôvod, prečo pokračujeme vo vývoji našej technológie a v rozširovaní portfólia, aby sme mohli vyjsť v ústrety novým požiadavkám našich zákazníkov v oblasti dokumentových workflow, nech už pracujú kdekoľvek. Od opätovného prepojenia rozptýlených pracovných síl a umožnenia digitálnej transformácie firiem vďaka radu imageRUNNER ADVANCE DX C5800 až po vlastnú profesionálnu tlač a dokončovanie, ktoré zabezpečí nedávno uvedený rad imagePRESS C170, vždy podporujeme meniace sa potreby našich zákazníkov,“ uzatvára Imamura.

Poznámky pre editorov

* O rade imagePRESS C170

Rad imagePRESS C170 bol uvedený na trh 1. februára 2021. Je navrhnutý tak, aby poskytoval personalizované výstupy s vysokým rozlíšením v živých farbách a ponúka riešenie firmám, ktoré chcú posúvať svoje tvorivé limity. Rad imagePRESS C170, ktorý kombinuje kancelárske funkcie a konektivitu s profesionálnym výstupom, tak umožňuje zákazníkom zúročiť svoje investície.

 Hlavné funkcie a vlastnosti radu imageRUNNER C5800:

 • Rýchlosť tlače až 70 str./min A4 (jednostranne)
 • Skenovanie až 270 obr./min A4 (300 dpi duplex)
 • uniFLOW Online Express súčasťou zariadenia
 • Plne digitálny farebný dotykový panel s uhlopriečkou 25,6 cm (10,1˝)
 • Zdokonalená manipulácia s médiami podporuje menšie formáty papiera, vrátane formátu A5
 • Skenujte, vyhľadávajte a ukladajte pomocou OneDrive, SharePoint, Concur a Dropbox
 • 360° zabezpečenie pomocou softvéru McAfee Embedded Control
 • TPM 2.0 poskytuje silnejšiu šifrovaciu technológiu
 • Tichý podávač dokumentov DADF
 • Produkuje až o 18% menej CO2 počas celej doby životnosti
 • Spotrebuje o 15% menej energie (TEC) ako jeho predchodca
 • Bezsponkové zošívanie (ECO) až 10 listov

Hlavné funkcie a vlastnosti radu imagePRESS C170:

 • Rýchlosť tlače na A4 až 70 str./min farebne a 80 str./min čiernobielo
 • Skenovanie A4 až 240 obr./min
 • Dĺžka média až 1 300 mm a hmotnosť média až 350 g/m2
 • Vysoko kvalitný výstup s precíznou kvalitou obrazu a ostrosťou vďaka imagePRESS R-VCSEL a rozlíšenie tlače 2400×2400
 • 360° zabezpečenia so softvérom McAfee Embedded Control
 • Konzistentná kvalita s technológiou Multi-Density Adjustment
 • Platforma pripravená na multifunkčné integrovanú aplikačnú platformu (MEAP) a funkcie tlače odkiaľkoľvek s uniFLOW Online a Mopria

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore