Infoprint servis

FESPA Global Print Expo Berlín 2022

Global Print Expo 2022 sa bude konať od 31. mája do 3. júna 2022 na výstavisku Messe Berlin v Nemecku. Podujatie je poprednou európskou výstavou pre sitotlač, veľkoformátovú digitálnu tlač a potlač textilu.

Stovky vystavovateľov predstavia svoje najnovšie inovácie a nové produkty uvádzané na trh v oblasti grafiky, dekorácií, obalov, priemyselných a textilných aplikácií. Výstava bude inštalovaná v 8 halách výstaviska Messe Berlin.

Plánované  sprievodné akcie:

  • Printeriors 2022 – už po šiestykrát sa bude konať táto sprievodná akcia. Globálna tlačová komunita sa stretne, aby oslávila a predstavila najnovšie dekorácie interiéru.
  • World Wrap Masters Europe 2022 a World Wrap Masters Final 2022 – táto akcia bude zahŕňať školiace workshopy, ukážky práce odborníkov z odvetvia a sprievodné súťaže
  • S blížiacim sa termínom otvorenia výstavy FESPA GPE Berlin 2022 budeme postupne dopĺňať a informovať o detailoch ďalších sprievodných akcií

Návštevníci výstavy sa budú môcť podeliť o poznatky, preskúmať nové trendy, investovať do nových strojov alebo spotrebného materiálu a objaviť najnovšie inovácie, ktoré prinášajú farby do života!

Spoločne s FESPA Global Print Expo 2022 sa bude konať European Signage Expo 2022 ako významná európska špecializovaná výstava netlačenej a vizuálnej komunikácie, na ktorej vystavovatelia prezentujú najnovšie riešenia v oblasti signage.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore