∷ Z aktuálneho vydania

Firma, ktorá neinovuje, nemá na trhu šancu…

PP 5/2022

V rozhovore s Karolom Dvorčákom, majiteľom spoločnosti a synom Rastislavom Dvorčákom hovoríme o histórii, zmenách a víziách spoločnosti.

Tlačiareň Bardejov, s. r. o. pôsobí na polygrafickom trhu už dvadsaťpäť rokov. Začínala – podobne ako väčšina konkurencie – ako malá súkromná tlačiareň. Postupom času sa vyvinula v stredne veľkú ofsetovú tlačiareň, ktorá je vo výrobe úplne sebestačná.
Už od jej vzniku je mottom „ústretový a priateľský prístup k zákazníkovi“, s dôrazom na kvalitu tlače vrátane následného spracovania.

Investíciou do nového moderného 5-farbového hárkového ofsetového stroja Rapida 76 s lakovacou jednotkou a novej linky Omega Allpro 90 na skladanie a lepenie obalov rozširuje firma svoje kapacity, aby splnila existujúce požiadavky trhu a svoj cieľ rozvoja. Predstavte nám vašu spoločnosť a cieľ vášho biznis plánu?

Predstavte nám vašu spoločnosť a cieľ vášho biznis plánu?

KD: Tlačiareň Bardejov je stredne veľká spoločnosť sídliaca na severovýchode Slovenska v Bardejove. Firma bola založená v roku 1997 a postupne sa vyprofilovala z tradičnej tlačiarne na modernú spoločnosť ponúkajúcu široké portfólio služieb a produktov. Orientujeme sa hlavne na ofsetovú tlač a výrobu obalov z hladkej a vlnitej lepenky.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore