∷ Z aktuálneho vydania

Kúzlo počiatku

PP 5/2023

Arctic Paper uvádza na trh novú kolekciu Munken Papeterie

Každý dizajn začína náčrtom. Kolekcia Munken Papeterie destiluje papier do jeho najčistejšej, jasnej a udržateľnej podoby, aby umožnila maximálnu umeleckú slobodu. Premyslene vytvorené produkty Munken Works a Munken Notes, ktoré kombinujú minimalistický dizajn s trvalo udržateľným prístupom, ponúkajú prvotriedne médium vo svojej najčistejšej forme: žiadna laminácia, žiadna povrchová úprava a žiadne plastové obaly.

Pri príležitosti uvedenia kolekcie Munken Papeterie sme pozvali dizajnérov Noa Goffer, Lily Kong, Diogo Potes a Evelinu Kroon, aby vytvorili svoju vlastnú, jedinečnú verziu obálky na zápisník. Bez akýchkoľvek obmedzení a zábran vytvorili umelci zápisníky, ktoré sú nezameniteľne ich vlastné.

Munken Notes

Štyri varianty série Munken Notes sa vyznačujú minimálnymi farebnými akcentmi na reze, jemným sfarbením obálky a odtieňmi papiera: Munken Pure, Munken Lynx, Munken Polar a Munken Kristall. Keďže obálka aj vnútro zápisníka sú vyrobené z rovnakého nenatieraného jemného papiera, výrobok ponúka plynulý estetický zážitok a pozýva kreatívcov k slobodnému skúmaniu.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore