Edície 2015

Jednoúčelové tlačiarne pre formát A4

Spoločnosť Canon Europe koncom septembra predstavila nové jednoúčelové tlačiarne pre formát A4 – štyri čiernobiele a jednu farebnú. Novú modelovú sériu i SENSYS LBP250 a tlačiarne  imageRUNNER 1435P a imageRUNNER ADVANCE C350P navrhol Canon tak, aby malým a stredne veľkým firmám i pracovným skupinám splnili ich požiadavky na flexibilnú prácu s dokumentmi.

Nový rad i-SENSYS LBP250 ponúka rýchlosť, robustnosť, malé rozmery a spoľahlivú čiernobielu tlač. Zjednodušuje mobilnú tlač vďaka podpore služieb AirPrint a Google Cloud Print, bezdrôtovej konektivite Wi-Fi a Canon PRINT Business, zadarmo dostupným aplikáciám pre mobilné systémy iOS a Android. Canon imageRUNNER 1435P ocenia všetci, čo vyžadujú spoľahlivú čiernobielu tlač vo veľkých objemoch a imageRUNNER ADVANCE C350P prináša do kancelárií
vysoko kvalitnú farebnú tlač.

i-SENSYS LBP250

Modely LBP252dw a LBP253x už v štandardnom prevedení podporujú bezpečnú tlač, iPSec i Department ID, teda vlastnosti, ktoré znižujú bezpečnostné riziká spojené s tlačou a umožňujú riadenie výstupov. Model  LBP253x je  kompatibilný s platformou pre správu tlače Canon uniFLOW,  a ponúka tak firmám vyššiu úroveň riadenia, vďaka ktorému môžu jednoducho nasadiť bezpečnú tlač a centralizovať obnovu, alokáciu zdrojov i sledovanie tlačových nákladov.

Canon imageRUNNER 1435P disponuje rovnakými možnosťami správy ako tlačiareň LBP253x. Tento model ale ocenia najmä väčšie pracovné skupiny i podniky s veľkým objemom tlače, vyžadujúce robustnú čiernobielu tlač s minimálnymi nákladmi, spoľahlivosť a vysokú produktivitu. Zabudovaná podpora priemyselných štandardov, ako sú tlačové jazyky PCL a Adobe PostScript 3, umožňuje jednoduchú integráciu tlačiarne imageRUNNER 1435P do aktuálnej IT infraštruktúry. Vďaka kompaktnému designu je navyše tento model ideálny pre nasadenie v rade prostredí vrátane umiestnenia na stôl alebo ako samostatne stojace zariadenie.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore