Tlačové správy - Polygrafia

Multifunkcie Canon získali päť významných ocenení produktivity DataMaster Lab Awards 2018

Spoločnosť Canon získala prestížne ocenenie za výnimočnú produktivitu svojich multifunkčných kancelárskych zariadení od nezávislého testovacieho laboratória DataMaster Lab. Laserová multifunkcia Canon imageRUNNER ADVANCE C5535i zvíťazila v kategórii Najlepšia produktivita v obojstrannom režime, ocenená bola aj jej produktivita pri skenovaní. Ďalšie dve ceny patria tlačiarni Canon imageRUNNER ADVANCE C3525i, vrátane víťazstva v kategórii Najlepší veľkosť skenovaného súboru. Za rýchlosť pri kopírovaní získala ocenenie “Vynikajúci” multifunkcia Canon imageRUNNER ADVANCE C5540i.

„Produktivita a efektivita multifunkčných kancelárskych zariadení Canon je pre nás i našich zákazníkov a ich podnikanie kľúčové. Pozitívna spätná väzba v podobe ocenení pri porovnaní s konkurenciou nás veľmi teší, pretože ide o nezávislé potvrdenie špičkovej kvality našich produktov.” Povedal Michal Petro, riaditeľ divízie Document Solutions Canon CZ / SK.

Rodina kancelárskych zariadení Canon imageRUNNER ADVANCE poskytuje vysoký výkon a kvalitný farebný výstup pre náročné kancelárske prostredia. Tieto inteligentné multifunkčné zariadenia zvyšujú produktivitu prostredníctvom zdokonalených pracovných postupov pre dokumenty a poskytujú intuitívne používateľské prostredie, ale zároveň uchovávajú firemné dáta v bezpečí. To z nich robí zásadnú súčasť každého moderného pracoviska.

Spoločnosť DataMaster Lab je jediným európskym testovacím laboratóriom, ktoré sa špecializuje na oblasť digitálnej tlače. Laboratórium testuje tlačové a multifunkčné zariadenia už od roku 2009 – odvtedy vykonala viac ako 10 000 individuálnych testov na 350 strojoch.

„Všetky ocenenia za rok 2018 sú výsledkom našich prepracovaných hodnotiacich procesov,”uviedol Edward Bilson, technický riaditeľ DataMaster Lab. „Výsledky testov sú k dispozícii našim odberateľom, aby si mohli sami overiť ich nezávislosť a vierohodnosť. Na naše výsledky sa môžete naozaj spoľahnúť,”dodal.

Ocenenia DataMaster Lab Awards 2018 pre Canon:

Canon imageRUNNER ADVANCE C5535i
„Víťaz“ v kategórii Najlepšia produktivita v duplexnom režime

Canon imageRUNNER ADVANCE C3525i
„Víťaz“ v kategórii Najlepšia veľkosť skenovaného súboru

„Vynikajúci“ v kategórii Najlepšia produktivita v duplexnom režime

Canon imageRUNNER ADVANCE C5540i
„Vynikajúci“ v kategórii Najrýchlejšia prvá kópia

Canon imageRUNNER ADVANCE C5535i
„Vysoko odporúčané“ v kategórii Najlepšia produktivita skenovania

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore