Tlačové správy - Polygrafia

OKI pridáva do vybraných farebných multifunkčných tlačiarní Google Cloud Print Services

Japonská spoločnosť OKI, špecialista na profesionálnu kancelársku tlač, rozšírila portfólio podporovaných mobilných tlačových technológií o službu Google Cloud Print, ktorá umožňuje jednoduchú a efektívnu bezdrôtovú tlač dokumentov, vrátane tých uložených v službách Gmail a Google Docs, zo smartfónov, tabletov, PC a ďalších zariadení.

Novinka je dostupná pre A4 farebné multifunkčné tlačiarne sérií MC300 a MC500, ktorých používatelia môžu tlačiť obchodné dokumenty kedykoľvek a kdekoľvek, bez nutnosti inštalovať tlačové ovládače či pripojovať káble. „Vďaka podpore Google Cloud Print môžu byť vaše tlačiarne OKI dostupné odkiaľkoľvek všetkým, ktorí na to majú oprávnenie,“ hovorí Takaši Inoue, riaditeľ divízie Product Business v OKI Data. „Pracovníci používajú stále viac mobilných zariadení. Preto sme radi, že im ďalšia možnosť prístupu k tlači dokumentov pomôže zvýšiť efektivitu pri práci.“

Multifunkčné LED tlačiarne OKI MC300 a MC500 kombinujú v kompaktnom dizajne široké možnosti využitia, rýchlu obojstrannú tlač a skenovanie, vysokú kapacitu zásobníkov a farebný výstup vo vysokom rozlíšení. Pridanie služby Google Cloud Print ďalej posilňuje ponuku OKI v oblasti mobilnej tlače a pomáha používateľom tlačiť z najpoužívanejších aplikácií odkiaľkoľvek.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore