Tlačové správy

print24.com znižuje dodacie lehoty v Európe

„3…2…1…Tvoje!“ – Online tlačiareň dodáva produkty z mnohých kategórií ešte rýchlejšie – dokonca v rámci 1 dňa

Internetová tlačiareň UNITEDPRINT SE, ku ktorej okrem iného patrí tiež známa značka print24.com, znižuje masívne dodacie lehoty pre všetky produkty z rozličných kategórií – medzi tým tiež obľúbené topsellery ako letáky, vizitky a pohľadnice!

print24.com ponúka odteraz ešte rýchlejšie dodacie lehoty nielen v Nemecku, ale v celej Európe! Početné topsellery,ako napríklad letáky, pohľadnice a plagáty,sú teraz dostupné ešte rýchlejšie. Zákazníci print24 dostanú odteraz dotknuté produkty v štandardnom odoslaní už v rámci troch dní, v expresnom odoslaní v rámci dvoch dní a v prioritnom odoslaní dokonca v rámci iba jedného dňa – celkom podľa motta „3…2…1…Tvoje!“

„Vďaka naším novým dodacím lehotám a možnosti dostať produkty v štandardnom odoslaní už v rámci troch dní bez príplatku, sú naši zákazníci teraz ešte flexibilnejší, keď ide o dôležité a krátkodobé objednávky“, hovorí Ali Jason Bazooband, predseda inovácie/marketingu print24.com.

Popri rozsiahlych zníženiach dodacích lehôt v predchádzajúcich týždňoch rozširuje print24.com okrem toho portfólio produktov a zavádza nové služby. Pod to patria napríklad nové stojanové reklamné tabuľky a poznávacie značky, praktické príslušenstvo pre plachty, vstupné náramky a pásky na kľúče, ako aj nové vyhotovenia pre viacmesačné kalendáre alebo poznámkové knihy a aktualizácia pre SD-súpravy.

Ďalej bol v Nemecku úspešne zavedený sobotný prehľad, s ktorým zákazníci print24.com môžu za malý príplatok ihneď už v sobotu obdržať topsellery a iné produkty – tiež už od nákladu 1 kus!

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore