∷ Z aktuálneho vydania

Canon na veľtrhu Reklama Polygraf predstavil flatbed novinku

Tohtoročný veľtrh Reklama Polygraf Obaly bol pre spoločnosť Canon mimoriadne úspešný, a to v podobe dvoch ocenení. Prvým bolo ocenenie TOP EXPO v kategórii Expozícia nad 100 m2 a druhým Kalendár roka. Pozitívne ho hodnotí aj Petr Breburda, Channel Director pre Industrial & Production solutions spoločnosti Canon: „Tento ročník bol veľmi zaujímavý z pohľadu počtu návštevníkov a množstvom vystavovateľov. Zaujímavý bol aj sprievodný program. Vážime si každú možnosť stretnúť sa s klientmi a prediskutovať s nimi možnosti využitia a prínosu našich tlačových technológií. O naše produkty bol veľký záujem a my teraz budeme pokračovať v detailných rokovaniach.“ Najväčším lákadlom spoločnosti Canon na tohtoročnom veľtrhu však boli novinky z oblasti tlače, ktoré otvárajú zákazníkom úplne nové možnosti a pre ktorých má Petr Breburda jedno odporúčanie – „Buďte otvorení novým veciam a spôsobom práce.“

Tou najunikátnejšou bola novinka – UV flatbed tlačiareň Océ Arizona model 1380GT z novej série 1300.
Nový model je vhodný pre výrobcov reklamnej grafiky so stredným objemom produkcie, ktorí chcú zvýšiť efektivitu výroby a zvládnuť neustále rastúce nároky zákazníkov na nové a rozmanitejšie aplikácie. Inovatívne tlačiarne série Arizona 1300 sú prvými flatbed tlačiarňami spoločnosti Océ, ktoré využívajú vytvrdzovanie výtlačkov LED diódami, aby maximalizovali dobu produktívnej prevádzky. S novým radom prichádza na trh súčasne softvér Océ Arizona Xpert – inovatívny systém zjednodušujúci a automatizujúci zložité úlohy vrátane viacvrstvových a obojstranných aplikácií, takže tlačové súbory sú pripravené takmer okamžite. Intuitívny softvér ukladá súbory pripravené k tlači a umožňuje, aby ďalšie podobné úlohy zákazníka boli v budúcnosti pripravené jednoduchšie a rýchlejšie Nový rad flatbed tlačiarní je vybavený službou OcéRemote Service, ktorá zaručuje maximálnu prevádzkyschopnosť a neustálu technickú podporu. Tento nástroj umožňuje zákazníkom lepšie sledovať spotrebu atramentov či objemy tlače a vytvárať servisné zmluvy, ktoré ešte viac vyhovejú individuálnym potrebám a požiadavkám.

K videniu počas veľtrhu Reklama Polygraf bola aj minulý rok predstavená 64-palcová roll-to-roll tlačiareň Océ Colorado 1640 využívajúca inovatívnu technológiu Canon UVgel. Tá ponúka zákazníkom nielen univerzálnosť aplikácií, ale vďaka vyspelému technickému riešeniu aj vysokú produktivitu, pokročilú automatizáciu a priemyselný dizajn. K dispozícii boli aj ďalšie stroje spoločnosti Canon pre oblasť dekoratívnej a priemyselnej tlače. UV flatbed tlačiareň Océ Arizona v kombinácii so stolovým rezacím plotrom Kongsberg X24 predviedli ukážku reálneho použitia u zákazníka s optimalizáciou workflow a možnosťami pokročilej automatizácie výroby pre široké spektrum materiálov. Veľkoformátové tlačiarne Canon imagePROGRAF PRO-6000 a Canon imagePROGRAF TM-205 ukázali produkciu špičkových fotografií a umeleckej tlače, vodeodolných POS materiálov či plagátov. Zástupcom digitálnej produkčnej tlače bola multifunkčná tlačiareň Canon imagePRESS C850, ktorá kombinuje kvalitnú tlač a vynikajúci výkon v menšom, ale robustnom prevedení.

www.canon.com

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore