Edície 2016Edície časopisu

Nová kolekcia kreatívnych papierov „Farby zeme“ od spoločnosti SCP PAPIER

Slovenský veľkoobchod s papierom SCP PAPIER vás pozýva na expozíciu kreatívnych papierov, ktorú si môžete vychutnať kdekoľvek a kedykoľvek. Adriána Kružliaková, manažérka marketingu SCP PAPIER predstavila  časopisu PrintProgress nové prírastky v Galérii kreatívnych papierov.

SCP PAPIER uvádza novú „Kolekciu 2016“ s výstižným podtitulom „Farby zeme“. Papiere z nového vzorkovníka nájdu svoje uplatnenie najmä pri realizácii projektov, ktorých cieľom je komunikovať prírodnosť a ekológiu.

Nová kolekcia nadväzuje na vzorkovník Galéria kreatívnych papierov uvedený v roku 2013, ktorý ponúka 27 kreatívnych papierov a 3 druhy obálok. SCP PAPIER vychádzal pri výbere papierov z požiadaviek zákazníkov a zaradil do vzorkovníka najobľúbenejšie druhy povrchových úprav. Požiadavky trhu Nová kolekcia nadväzuje na vzorkovník Galéria kreatívnych papierov uvedený v roku 2013, ktorý ponúka 27 kreatívnych papierov a 3 druhy obálok. SCP PAPIER vychádzal pri výbere papierov z požiadaviek zákazníkov a zaradil do vzorkovníka najobľúbenejšie druhy povrchových úprav. Požiadavky trhu na estetiku a ekologické parametre papierov sa vyvíjajú a nová kolekcia je inšpirovaná prírodou a oplýva moderným eko-šarmom.

Medzi novouvedenými kreatívnymi papiermi dominujú papiere radu Materica. Majú prírodný nenatieraný povrch, obsahujú 15 percent bavlnených vlákien,
ktoré im dávajú mäkkosť a 40 percent dlhých vlákien chemickotermomechanickej celulózy (TCMP), vďaka ktorej majú vysokú tuhosť a závideniahodný volúmen 1,8 g/cm³. Zameranie na ekológiu podčiarkuje 20-percentný podiel recyklovaných vlákien a 25 percent FSC certifikovanej chemickej celulózy.

Často sa opakujúcou požiadavkou marketérov je,
aby papiere boli nie len recyklované, ale aby tak aj vyzerali. Presne také sú papiere Woodstock Betulla, ktoré obsahujú zreteľne viditeľné tmavšie vlákna. Papiere Woodstock Betulla obsahujú 80 % recyklovaných vlákien a 20 % vlákniny
s certifikátom FSC.

Papiere s názvom Ispira ponúkajú zážitok nielen pre oči, ale aj pre vnímavé prsty. Ich špeciálna povrchová úprava pripomína na dotyk vosk a vďaka nízkej nasiakavosti umožňujú dosiahnuť mimoriadne kontrastnú tlač, čím vytvárajú takmer futuristický dojem.

Ďalší z nových prírastkov – Pergamenata GSK Premium White – je priesvitný papier s vysokou belosťou a homogénnou štruktúrou, ktorý určite poteší mnohých tvorcov dizajnovo zaujímavých projektov.

Nová kolekcia Galérie kreatívnych papierov ponúka spolu 20 položiek. Obidva kompaktné vzorkovníky tak ponúkajú spolu 47 dizajnových papierov a 3 druhy obálok, ktoré sú okamžite k dispozícii v sklade v Bratislave, pripravené vydať sa na cestu do tlačiarní na celom Slovensku.

Zákaznícke centrum SCP linka: 0850 003 456 scppapier@scppapier.com
www.scppapier.com

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore