∷ Z aktuálneho vydania

AccurioPress C14000 Preradili sme na vyšší level výkonnosti

Všetci sa asi zhodneme na tom, že za úspechom súčasného polygrafa stojí dobrá technika. Vďaka nej dokáže byť rýchlejší, efektívnejší a flexibilnejší. A presne také je aj zariadenie z dielne Konica Minota – novinka AccurioPress C14000, ktorá prekračuje bežné štandardy tlače.

AccurioPress C14000 nie je vylepšeným nástupcom staršej generácie produkčných zariadení Konica Minolta. „Ide o úplnú novinku, na ktorej odborníci pracovali niekoľko rokov a predstavuje vyšší model produkčnej tlače v porovnaní s doterajšími predstavenými strojmi,“ konštatuje Peter Lauko, obchodný manažér pre produkčnú tlač Konica Minolta Slovakia.

Zariadenie môžete nájsť pod dvoma označeniami. Buď je to spomínané AccurioPress C14000 alebo AccurioPress C12000. Samotné názvy napovedajú, že rozdiel v týchto novinkách je v rýchlosti tlače. AccurioPress C14000 dokáže tlačiť rýchlosťou až 140 strán A4 za minútu. V prípade veľkosti A3 je to 80 strán. Uvedená hodnota je pritom bez akéhokoľvek spomaľovania pri tlači. Druhý variant tlačí maximálnou rýchlosťou 120 strán A4 za minútu. Za povšimnutie stojí aj vysoké rozlíšenie zariadenia. Novinka dosahuje rozlíšenie úctyhodných 3600 x 2400 dpi.

Čítať celý článok

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore