∷ Z aktuálneho vydania

DIGITÁLNE PAPIERE S NÁDYCHOM DIZAJNU

Mnohé tlačiarne prechádzajú na digitálnu tlač, čo predstavuje ideálne riešenie pre zákazky, ktoré je potrebné vytlačiť rýchlo, v malom množstve a pri nízkych nákladoch. Nieje potrebná žiadna tlačová forma. Je možné vytlačiť rôzne varianty z jedného projektu a toto všetko už pri náklade 1 kus, niekedy aj na počkanie.

V spoločnosti Europapier Slovensko vnímame tieto trendy u našich zákazníkov, a preto sa tomu snažíme prispôsobiť aj náš sortiment. Ponúkame produkty špeciálne vyrobené pre potreby maloformátovej digitálnej tlače pre technológie Dry toner a HP Indigo vo formátoch SRA3. Štruktúra portfólia je tematicky rozdelená do štyroch skupín:

1. Natierané papiere biele – lesklé a matné viackrát natierané papiere a kartóny pre produkčnú tlač,

2. Nenatierané papiere biele – bezdrevné nenatierané papiere a kartóny rôzneho vyhotovenia, od štandardnej pre-printovej kvality až po vysoko hladené papiere,

3. Špeciálne papiere – samolepiace, sendvičové a samoprepisovacie papiere rôzneho vyhotovenia a farebnosti,

4. Dizajnové papiere – hladké, štruktúrované, metalické, transparentné, syntetické a foto papiere a kartóny rôznych variácií

V portfóliu produktov pre digitálnu maloformátovú tlač sú zastúpení významní svetoví výrobcovia ako napr. Mondi, Burgo, Mitsubishi, Avery Dennison, Yupo, Felix Scholler, Mohawk, Arctic Paper, Favini, Koehler a iní.

Radi by sme vám predstavili novinky v našom sortimente digitálnych papierov. Jednou z nich sú papiere radu Munken Design. Tento papierový rad je výnimočný svojím spracovaním, povrchom, volumenom 1,13 a požiadavkami na excelentné tlačové výstupy pre nenatierané papiere. Sú šetrné k životnému prostrediu a predstavujú ideálnu voľbu pre spoločnosti, ktoré chcú poskytnúť skutočný prirodzený pocit z papiera. Papiere radu Munken Design sú vhodné na potlač pre suchý digitál, sú certifikované pre digitálne tlačové stroje HP Indigo a majú aj certifikáty FSC® a PEFC™. K dispozícii sú v 4 odtieňoch s hladkým povrchom, ktorý zvýrazní tlačové obrázky a zachováva exkluzívny, ale stále prírodný pocit z papiera.

Čítať celý článok

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore