∷ Z aktuálneho vydania

Hľadáte vhodný obal pre prepravu svojich výrobkov? Vieme, ako na to…

Štandardný obal nie je vždy vhodným riešením, ktorému môžete dôverovať, aby sa váš výrobok pri preprave alebo manipulácii neznehodnotil. A práve od toho je tu nová divízia spoločnosti Europapier Slovensko, Packaging Solutions, ktorá vyrieši tento problém za vás. „Ponúkame komplexné, na mieru šité riešenia v oblasti priemyselných obalových materiálov a prepravy. Naším cieľom je splnenie špecifických požiadaviek zákazníka, týkajúcich sa redukcie celkových nákladov, kompletnej ochrany produktov a celkovej optimalizácie procesov na baliacich pracoviskách s minimalizáciou dopadu na životné prostredie,“ predstavuje novú divíziu Marko Pedan, Business Developer & Product Specialist Packaging Solutions.

Portfólio priemyselných obalových riešení spoločnosti Europapier Slovensko bolo starostlivo vybrané tímom expertov na baliace materiály a prepravu. Obsahuje rôzne produktové skupiny s cieľom naplniť aj tie najkomplexnejšie požiadavky zákazníkov v rôznych štádiách baliaceho procesu:

– výplň – VÝPLŇOVÉ PAPIEROVÉ A FÓLIOVÉ SYSTÉMY
– ochrana – OCHRANNÉ A ŠPECIÁLNE FÓLIE (antikorózne, elektrostatické, hliníkové)
– obal – KARTÓNOVÉ A DREVOTRIESKOVÉ BOXY
– upevnenie a naloženie – TRANSPORTNÉ PREPRAVNÉ FIXAČNÉ RIEŠENIA
– preprava – KONTAJNEROVÉ SYSTÉMY NA OCHRANU PROTI KLIMATICKÝM VPLYVOM

Všetky produkty spĺňajú požiadavku vysokej kvality a sú dodávané od stabilných partnerov. „Spolupracujeme
s rakúskymi a nemeckými dodávateľmi, s cieľom poskytnúť komplexné riešenia z jednej ruky a pod jednou strechou, podľa individuálnych požiadaviek každého zákazníka. Cenné know-how získavame od našej sesterskej spoločnosti a zároveň jedného z najvýznamnejších špecialistov v oblasti priemyselných obalových riešení v Rakúsku, od spoločnosti Moderne Verpackung Hoffmann GmbH, ktorú kúpila skupina Europapier v minulom roku,“ dodáva Marko Pedan.

Spoločnosť Europapier Slovensko má vo svojom portfóliu produkty na ochranu tovaru proti korózii, na báze technológie VCI v rôznych formách (fólie, vaky, ploché vrecká, tašky a papiere) a rozmeroch, ktoré sú charakteristické vynikajúcimi mechanickými vlastnosťami aj pri menších hrúbkach.

K dispozícii sú aj strojové vybavenia pre vaše baliace pracoviská využívajúce papierové a fóliové výplňové materiály na elimináciu otrasov a pohybu produktov pri ich preprave. Tieto systémy sú charakteristické najmä:

– malým množstvom materiálu aplikovaného v krátkom časovom úseku,
– produkciou na mieste, na mieru a „just in time“,
– optimálnym vyplnením dutých priestorov,
– vysokou rýchlosťou produkcie a nízkymi nákladmi,
– optimálnym riešením pre decentralizované baliace pracoviská: otočný systém, flexibilné možnosti stanovísk a obsluha s nožným pedálom/ dotykovým displejom.

Čítať celý článok

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore