∷ Z aktuálneho vydania

NOVINKY CANON

PP 4/2023

Spoločnosť Canon oznámila za posledné obdobie zaujímavé novinky. Prvou z nich je bezpečnostná kamera MS-500. Ide o prvú kameru s ultra vysokou citlivosťou na svete, ktorá je vybavená snímačom SPAD. Druhou novinkou je dvojica tlačiarní MAXIFY GX, ktoré sú určené pre domácnosti a fi rmy. Ide o modely GX1040 a GX2040, ktoré disponujú tankovou technológiou MegaTank.

Canon MS-500

V oblastiach s extrémne vysokými požiadavkami na zabezpečenie, ako sú prístavy, zariadenia verejnej infraštruktúry a štátne hranice, sú vyžadované vysoko presné monitorovacie systémy, ktoré presne zachytia ciele cez deň aj v noci. Nová kamera MS-500 je prvá kamera na svete1 s ultra vysokou citlivosťou. Je vybavená snímačom SPAD používaným na natáčanie farebného videa pri minimálnom osvetlení objektu 0,001 lux. Pri použití v kombinácii s profesionálnymi ultra teleobjektívmi

možno zaobstarať jasné videá objektov na vzdialenosť niekoľkých kilometrov aj v nočnej tme. Posilnením radu kamier s ultra vysokou citlivosťou ako ME20/ML, pomáha Canon uspokojiť rôzne potreby pre zhotovovanie video záznamu pre bezpečnostné účely.

Kombinácia senzora SPAD a profesionálnych objektívov umožňuje sledovanie na veľké vzdialenosti aj v noci

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore